Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

MovieZone vás zve do kina na Cliffhangera


ikona
Mr. Hlad
cliffhanger moviezone popkulturní milníky renny harlin sylvester stallone
Sylvester Stalllone proti bandě zabijáků uprostřed amerických velehor. A na velkém plátně!  

Popkulturní milníky, které pouštíme v pražském kině Aero, se těší dobrému zdraví a naposledy, když jsme si tu užívali Hvězdnou pěchotu, byl vyprodaný sál. A dost jsme si to užili. Několikrát se tleskalo, pár vteřin před těmi nejslavnějšími scénami šlo mezi diváky cítit stoupající nadšení a těla zoufalých vojáků, která trhají na kusy obří brouci, vypadala na plátně o dost lépe než v televizi. Užili jsme si to a samozřejmě hodláme v pouštění podobných pecek pokračovat. Program máme připravený na příštích pár měsíců a zatraceně zajímavé to bude už v prosinci. 

V rámci sedmých Popkulturních milníků podle MovieZone si totiž budeme pouštět klasiku se Sylvesterem Stallonem Cliffhanger. Ta letos slaví pětadvacet let a pořád je to pecka. Sly byl v té době etablovanou superhvězdou, ale rozhodl se natočit film, který by se od takového Ramba trošku lišil a působil by malinko opravdověji a víc realisticky. Takže si zahrál zkušeného horolezce, jenž uprostřed zasněžených kopců bojuje se skupinou zlodějů o tři kufry se stovkou milionů dolarů. A pomáhá mu u toho Renny Harlin, režisér druhé Smrtonosné pasti. Cliffhanger je drsná podívaná a jeden z nejlepších a nejchlapáčtějších akčňáků devadesátých let. Navíc se skvělým záporákem Johnem Lithgowem, nádhernou přírodou a hned několika nezapomenutelnými scénami. Vychutnat si to na velkém plátně by měla být povinnost pro každého Slyova fandu. Příležitost dostanete v pondělí 3. prosince ve 20:30 v kině Aero a ještě před filmem bude samozřejmě krátký úvod a malý kvíz. Těšíme se na vás. A Stallone taky. Lístky kupujte tady

© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace