Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

MovieZone vás zve do kina na Hvězdnou pěchotu


ikona
Mr. Hlad
hvězdná pěchotamoviezonepaul verhoevenpopkulturní milníkystarship troopers
Kultovní sci-fi řežba Paula Verhoevena jako další Popkulturní milník podle MovieZone 

V úterý jsme v kinu Aero oslavili třinácté narozeniny MovieZone, pustili si Jay a Tichej Bob vrací úder a dost si to užili. No a dnes už mi píše Cival, abych fofrem hodil lákadlo na další Popkulturní milníky podle MovieZone, protože lístky mizí zatraceně rychle. Jsme samozřejmě rádi, ale na druhou stranu musím říct, že mě to vlastně vůbec nepřekvapuje. Promítat totiž budeme kultovní válečnou sci-fi Paula Verhoevena Hvězdná pěchota, která si to velké plátno doopravdy zaslouží a ačkoliv s předlohou R. E. Heinleina nemá moc společného, bez debat jde o jeden z nejlepších filmů svého druhu. 

Pokud tedy chcete tuhle brutální, satirickou a strhující podívanou vidět s námi, fofrtem si kupte lístky. Promítat budeme už v pondělí 29. října ve 20:30 v kině Aero a i tentokrát vás před filmem čeká krátký kvíz a malá přednáška o tom, jak Hvězdná pěchota vznikala, co na ní tehdy lidi říkali a proč je tak strašně boží. Však to znáte. Těšíme se na vás a pokud si tuhle pecku chcete vychutnat v kině, tak vážně doporučujeme neváhat. 

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace