Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Filmový Jan Žižka ulovil Michaela Cainea


ikona
Mr. Hlad
ben fosterjan žižkamichael cainepetr jákl
Michael Caine. Jo, Michael Caine. 

Čeští filmaři se občas pokoušejí být světoví a začínají logicky tím, že si seženou zahraniční herce. Ne vždycky to vyjde, jak ukázala třeba nedávná Milada, kde si hlavní roli zahrála Izraelka Ayelet Zurer, ale teď se u nás kutí dvě zajímavé věci s mezinárodním obsazením. Julius Ševčík bude mít ve svém Skleněném pokoj Carice Van Houten z Černé knihy nebo Hry o trůny a Petr Jákl nedávno obsadil do svého Jana Žižky Bena Fostera. Vypadá to ale, že herec, kterého máme v redakci hodně rádi a zářil v Hell or High Water, hororové 30 dní dlouhé noci nebo válečném Na život a na smrt, nebude jediné známé jméno na place. 

 

Petr Jákl teď totiž ulovil Michaela Cainea. Jo, TOHO Michaela Cainea, hereckou ikonu, držitele oscarů za Pravidla moštárny a Hanu a její sestry, Alfreda z Nolanových Batmanů a ... já nebudu pokračovat. Pokud nevíte, kdo je Michael Caine, jste na špatném webu. Ale natěšení na Jana Žižku je teď u domácích (a nejen domácích) filmových fandů o pořádný kus větší. Caine by si měl zahrát rádce Václava IV., jehož život Žižkovi žoldnéři zachrání a on je přijme do svých služeb. V každém případě s účastí Cainea se z Jana Žižky stává film, který je třeba bedlivě sledovat. A zdaleka nejen proto, že je český. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace