Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Co je zač záporák ze Shazama?


ikona
Mr. Hlad
david f. sandbergdcmark strongshazam!warner
Rodinná comicsovka od DC bude diváky lákat do kina na trošku jiného superhrdinu. Co ale jeho protivník?  

Na Comic-Conu nám Warneři a DC předvedli upoutávky ze svých blížících se comicsovek. A nemohly by být rozdílnější. Zatímco Aquaman se prezentuje jako podmořské Star Wars a velkolepá triková podívaná, Shazam! vypadá jako rodinná komedie s podstatně nižším rozpočtem a zdaleka nepůsobí tak velkolepě. Do dubnové premiéry je ale ještě daleko a je otázka, jestli bude výsledek vypadat takhle, nebo prostě ještě tvůrci nestihli dodělat nic z velkých akčních scén, kterými by mohly machrovat. V každém případě upoutávka dokázala film dostat z kategorie „nezájem“ do „možná zájem.“ Což je v tomhle případě vlastně úspěch. 

O tom, co bude zač hlavní hrdina, víme. Kluka Billyho Batsona si vybere tisíce let starý kouzelník, aby mu předal svou sílu a udělal z něj superhrdinu a on si to docela užívá. Co je ale zač záporák v podání Marka Stronga, který se v upoutávce jen mihne? Jeho doktor Thaddeus Sivana má na Shazama pifku tak nějak automaticky. Stejně jako Billy Batson dostal i on v dětství šanci stát se superhrdinou, ovšem než mu kouzelník stačil předat svou sílu, odhalil v jeho duši skrývající se temnotu a mladý Sivana měl utrum. Teď chce sílu dostat z Billyho, ovšem nejen kvůli svému egu, ale i proto, aby konečně získal respekt svého otce, který ho od dětství ponižoval. Celkem to sedí na záporáka do rodinného filmu a ať už Shazam! dopadne jakkoliv, o Strongův výkon se asi bát nemusíme. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace