Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Měsíc Jupitera: Recenze

příspěvky 1 - 1 Napsat příspěvek
Sopuhlas s recenzí. Začátek filmu v lese je skvělý, dramatický s nádhernou kamerou a skvělými dlouhými záběry. Prostřední je subjektivně strašně dlouhý, epizodický a často tomu "padá řetěz". Závěr není dostatečně katarzní a vyšumí do ztracena. Symbolika ja příliš návodná. 
Všechny scény s létáním jsou boží. Mundruczó nakládá na diváka tolik skvělé filmařiny, kolik jsem v českém filmu neviděl snad nikdy. I když je to často uzívané, občas probleskne dramatický moderní styl, který má spád. Scéna s automobilovou honičkou je možnáí nejlepší co jsme letos viděl a určitě bude mezi top scén za tento rok. Herci jsou výborní. Kdby tohle byl český standard jsme úplně někde jinde. 
682156
Sopuhlas s recenzí. Začátek filmu v lese je skvělý, dramatický s nádhernou kamerou a skvělými dlouhými záběry. Prostřední je subjektivně strašně dlouhý, epizodický a často tomu "padá řetěz". Závěr není dostatečně katarzní a vyšumí do ztracena. Symbolika ja příliš návodná.  Všechny scény s létáním jsou boží. Mundruczó nakládá na diváka tolik skvělé filmařiny, kolik jsem v českém filmu neviděl snad nikdy. I když je to často uzívané, občas probleskne dramatický moderní styl, který má spád. Scéna s automobilovou honičkou je možnáí nejlepší co jsme letos viděl a určitě bude mezi top scén za tento rok. Herci jsou výborní. Kdby tohle byl český standard jsme úplně někde jinde. 
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se