Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: nová comicsovka i temná sci-fi


ikona
Mr. Hlad
bird boxblake livelygoosebumpsjack blacksandra bullockshazam!
Výprava do temné budoucnosti, rodinná comicsová podívaná, návrat hororové komedie a krvavá pomsta 

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte.

V dramatu Luce se budou Naomi Watts a Tim Roth starat o kluka z Afriky, který prožil část života jako dětský voják a pořádně ho to poznamenalo. V Hot Air si režisér sandlerovek Frank Coraci vyzkouší drama a bude vyprávět o tom, co se stane, když pravicový politický komentátor dostane za úkol starat se o puberťáka. 

 

Comicsovka Shazam! se točí okolo kluka, který zjistí, že se dovede s pomocí zaklínadla proměnit v superhrdinu a s pomocí svých schopností bude bojovat proti zlu. V The Rhythm Section se Blake Lively rozhodne pomstít teroristům, kteří odpálili letadlo, v němž cestovali jejíž nejbližší. 

 

V pokračování hororové komedie Goosebumps: Horrorland se Jack Black podívá do zábavního parku, kterému šéfuje hromada monster. Drama Gloria s Julianne Moore vám představí ženu, která v konzervativních padesátých letech získávala chuť do života tím, že se začala věnovat tanci. 

 

Sandru Bullock čeká ve sci-fi Bird Box putování přes zničený svět a bude to mít těžší kvůli tomu, že se nebude moci spoléhat na svůj zrak. Režii obstará Susanne Bier. Ve sportovním dramatu Zlatý podraz zjistíte, jak politika zasahovala do sportu a jak se českoslovenští basketbalisté stali mistry Evropy. 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace