Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: Další Equalizer a Johnny English


ikona
Mr. Hlad
christoph waltzdenzel washingtonnicolas cagerowan atkinson
Nicolas Cage proti šílené sektě, Rowan Atkinson potřetí jako tajný agent, další zloduch Christopha Waltze a návrat likvidátora Denzela Washingtona 

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte.

V dobrodružném filmu Treasure Hunter: Legend of the White Witch bude Randy Couture odhalovat tajemství civilizace Mayů a bojovat proti podivné nemoci. A točilo se u nás! V Beast of Burden zjistí Daniel Radcliffe, že pracovat pro drogové kartely není zrovna bezpečné. 

 

V akční komedii Johnny English 3 se na scénu vrací Rowan Atkinson, aby zase zachránil svět a udělal u toho pořádný bordel. Nicolas Cage se v thrilleru Mandy vydá do amerických lesů, aby našel náboženskou sektu, která má na svědomí smrt ženy, do níž se zamiloval. 

 

Drama The Souvernir: Part I se točí okolo první lásky mladé milovnice filmu a studentky, které dochází, že muž, do něhož se zamilovala, možná není takový dobrák, jak se tváří. V Georgetown si Christoph Waltz zahraje chlapíka, který se rozhodne procpat mezi americkou smetánku bez ohledu na následky. 

 

The Equalizer 2 bude Denzel Washington opět pomáhat lidem, kteří se octnou v úzkých. A po tlamě od něj dostane mimo jiné i Pedro Pascal. V thrilleru Dreamland zjistíte, že práce lovce odměn není zrovna ideální pro teenagery a může být i dost nebezpečná. 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace