Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Star Wars: Poslední z Jediů: Trailer

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek

Televizní ukázky.

Pár nových/prodloužených záběrů - nic zásadního.

TV Spot 1

TV Spot 2
391996
Pár nových/prodloužených záběrů - nic zásadního. [url=https://www.youtube.com/watch?v=3y3Ufjlo1Qo]TV Spot 1[/url] [url=https://vimeo.com/240337133]TV Spot 2[/url]
Televizní ukázky.
0 0
reagovat

USA Today BTS

Zde v uspokojivé kvalitě.
391820
[url=https://www.youtube.com/watch?v=elM_TFme67U]Zde[/url] v uspokojivé kvalitě.
USA Today BTS
0 0
reagovat
Původně jsem měl v plánu udělat rozbor traileru, ale jak se v článku správně uvádí, jakkoliv se nám snaží ukázka tvrdit opak, v podstatě nic neodhalila. Na rozdíl od EPVII opravdu neznáme přesnou stavbu příběhu. U TFA bylo půl roku dopředu známo 90 % děje filmu. Naproti tomu (nebo spíše právě proto) tentokrát známe jen základní kostru s pivotními momenty, a uniklé detaily, ale ne celý výsledný obraz - neboli víme, co se stane, ale ne přesně jak a s jakými důsledky:

⦁ Časová rovina a obecný dějový rámec:

 - Z kanonické literatury víme, že ještě před 6 lety byl Ben Solo jedním z učnů Luka v jeho akademii. Luke je na planetě 2 roky. Za pomoci Lor San Tekky hledal tajemství Síly a první chrám Jediů ("force-tree"). Také víme, že Leia a potažmo Luke ví o Snokovi a ten sledoval Bena ještě před narozením. "Síla se probouzí" dostává nový rozměr, pokud bereme v potaz nejen Rey ale i Snoka.

 - (Spekuluje se, že v případě Snoka jde o prastarého force-usera, živícího se Living Force - tedy jakéhosi force-upíra. Pokud nemá zdroje, rychle se rozpadá, proto tisíciletí hibernoval. Za jeho prvnotním vzbuzením a postupným nabýváním na síle stál nepřímo Palpatine a jeho Rozkaz 66 a vyhlazení Jediů. Luke odešel do exilu, protože se jednak před Snokem skrývá - jeho síla by mohla pro Snoka být poslední kapkou k úplné regeneraci, a za druhé hledá možnosti a vědomosti, jak proti němu bojovat - Journal of the Whills?)*

* V původním konceptu Lucase byly Whills bytosti s nadpřirozenými​ schopnostmi, jejichž prostřednictvím sledujeme příběhy z předaleké galaxie - postupně byl koncept nahrazen Silou a ony z vyprávění (skoro) vytlačeny - přesto jsou zmínky o nich stále kanonické; Yoda se naučil splynutí se Silou díky Force Priestesses a Qui-Gon nedokonale díky Shaman of the Whills, v novelizaci TFA je pak citována přímo pasáž z deníku:

"First comes the day
Then comes the night.
After the darkness
Shines through the light.
The difference, they say,
Is only made right
By the resolving of gray
Through refined Jedi sight."―Journal of the Whills, 7:477


⦁ Rey, Chewbacca a R2-D2 s Lukem na Ahch-To.

 - Rey za Lukem na Ahch-To nepřichází prvotně kvůli výcviku, ale protože ho chce přivést zpět do boje proti Prvnímu řádu. Má ho za hrdinu, ale vidí ho jako zlomeného starce, proto se chce ona vycvičit v Síle a potřebuje vést.

 - Dojemná shledání (Luke obdrží rodinný světelný meč - vidíme, jak se mu třese ruka - všimněme si poškození od blasteru z EPVI, Luke se setkává s Chewiem a Artoo).

 - Luke je nejprve překvapený (pouze Lor San Tekka znal jeho lokaci) a naštvaný (ještě není připraven na boj se Snokem a nyní je odhalen)  a nechce trénovat Rey (ví o vadách Jediů a jak jejich pády opakovaně stály za vzestupem Temné strany).

 - Rey se na vlastní pěst vydává prozkoumat onen první chrám Jediů (aka force-tree).

 - Luke neochotně Rey vysvětluje Sílu, spíše než o jedijský trénink jde o učení o Living a Cosmic Force. Ve filmu se má objevit force-ghost Yoda, minimálně hlas Obi-Wana a zřejmě také Anakina.

 - Luke Rey podrobí zkoušce, kdy se má "utkat" s mořskou příšerou, stejně jako Luke musel prokazovat, že je hoden být na planetě domorodým "jeptiškám."

 - Luke nosí batoh plný starodávných relikvií, který dostal od Lor San Tekky, jenž mu s hledáním prvního chrámu jediů pomáhal. Používá hůl se zdobnou hlavou ve tvaru ještěra / draka. Má úžasný starý kompas, který slouží nejen k orientaci. Kolem krku má přívěšek, ve kterém má být úlomek kyber krystalu (ze světelného meče jeho otce?).


⦁ Leia a C-3PO, Poe a BB8, Finn s Rose na D'Qaru.

 - Finn je na začátku filmu v tzv. bacta-skafandru, který hojí jeho ránu od Kylo Rena. Po probuzení zjišťuje, že se jeho fyzické síly znásobily.

 - Nová postava Rose Tico je mechanikem a po zničení základny na D'Qaru se dostává na misi s Finnem. Její sestra Paige je střelkyní v bombardéru a zřejmě nepřežije.

 - Poe má nový vylepšený X-wing, který má přídavné motory umožňující krátkodobé extrémní zrychlení (na způsob nitra u aut).

⦁ Snoke, Phasma, Hux a Kylo Ren na Supremacy / (domovské planetě Prvního řádu?).

 - Po zničení základny Hvězdovrah (jedná se o přetvořenou planetu Ilum známou jak z Legends, tak novodobého kánonu) je sice První řád oslaben, ale zároveň se plně odhalil před zbytkem galaxie a nyní je brán jako opravdová hrozba.

 - Snokeovým sídlem je "Mega Star Destroyer" - Supremacy, kde má i vlastní trůnní sál. Tento se dá využít jako únikový modul. Libuje si v bohatství a přepychu, které dává opulentně najevo. Na ruce má prsten s černým krystalem.

 - Má vlastní stráž, tzv. Praetorianskou gardu, čítající 8-10 členů v rudém brnění (variace na Imperátorovu gardu, připomínají ale spíš samuraje). Každý z nich má jinou zbraň (meč, oboustrannou hůl, nunčaky, nože, vrhací hvězdice,...) se silovým polem; zřejmě pro boj proti světelnému meči. Dva jeho nejoblíbenější stojí za každých okolností u jeho trůnu, který je pohyblivý - na kolejnici. Po cestě od trůnu k výtahu do trůnního sálu stojí po obou stranách zbytek stráží. Začíná být zřejmé, že se jedná o Rytíře Ren.

 - Nejvyšší vůdce je hluboce zklamán, že jeho - Kylo Rena -  porazila "ta holka." Chce ji. Vysvětluje mu historii a v čem bylo Impérium "vadné," přičemž použije holozáznam císaře.

 - Kylo Ren bude ve filmu skoro jako nová postava. Tak jako ho změnila jizva (Rian Johnson změnil její pozici v TLJ oproti TFA - dost wtf moment) na zevnějšku, tak ho změnila vražda vlastního otce uvnitř.

 - Má obměněný kostým a navíc plášť (traduje se že přímo dědečka a že se vrátíme do jeho pevnosti na Mustafaru). Během filmu začíná s přilbou, ale v určitém bodě ji symbolicky zničí.

 - Stejně jako jeho děd, otec a strýc je Kylo Ren skvělý pilot - ve filmu uvidíme jeho nový TIE Silencer (záře motorů má přecházet od červené po modrou a nazpět - znovu symbolika).

 - Kapitánka Phasma má novou zbraň; bojové kopí a jsou s ní 2 "popravčí" stormtroopeři. Ve filmu ji nakonec neuvidíme bez přilby.

 - První řád má vlastní jednotky BB; černé, aby bylo jasné, že jsou "zlé."

⦁ První řád útočí na D'Qar, Odpor se evakuuje.

 - První řád používá orbitální bombardování pomocí nových destruktorů třídy Dreadnaught.

 - Poe velí letce X-wingů, nová postava Tallie Lintra A-wingům.

 - Kylo Ren dostal od Snoka za úkol zabít svou matku, ale nedokáže to. Po návratu na Supremacy a konfrontaci se Snokem ničí svou přilbu.

 - Leia a C-3PO, Poe a BB8 cestují na Crait, někde mezi tím nebo přímo tam se setkávají s místoadmirálkou Holdo jako zástupkyní pozůstatků Republiky.

 - Finn a Rose na tajné misi na Cantonicu, kde mají na radu Maz Kanaty vyhledat "DJ," který má pomoci s infiltrací a sabotáží Supremacy.


⦁ Kylo Ren s Praetoriány / Rytíři Ren útočí na Rey s Lukem na Ahch-To.

 - Kylo Ren zná polohu díky lokátoru, který instaloval na Milenium Falcon ještě na Starkiller Base. (Tady se zdroje významně liší a je možné ještě jedno vysvětlení se Snokem, viz níže.)

 - Než dojde k bitvě, Kylo Ren provokuje Rey a řekne něco, kdy Luke ztratí sebeovládání a nechá Silou doslova explodovat jednu z kamenných chatrčí.
 - Kylo Ren dráždí i Luka a dokonce podpálí onen první chrám jediů - tedy force-tree.

 - Dochází k bitvě se světelnými meči Rey - Ren, která se dostane až na hranu mořského útesu a simultánně Luke - Rytíři / Praetoriání, kdy Luke naplno ukáže svůj potenciál (a temnou stranu) a lehce je porazí pouze za pomocí Síly - několik z nich dokonce doslova "vypaří" nebo odhodí pomocí "Force Repulse" (stejnou moc měl Starkiller ve hře The Force Unleashed).

 - Toto když Kylo uvidí svrhne Rey ze srázu a zatímco ji Luke zachraňuje, Ren uniká.


⦁ Finn a Rose na Cantonice.

 - Canto Bight, tzv. kasíno-město na planetě Cantonica režisér doslova popsal jako "playground for rich assholes."

 - Prokazatelně dochází k honičce mezi Rose s Finnem a místní policií. Finn s Rose použijí fathiera (vesmírný kůň, na jejichž závody se v Canto Bigth sází). Canto Bight Police Department má speedery, jaké jsme ve Star Wars ještě neviděli.

 - "DJ" je oprýskaný slizoun, ale má nádhernou loď - kombinace Millenium Falcon, Nubianu a Enterprise ze Star Treku. Nosí zvláštní hučku. Jeho akronym pochází od nápisu na ní v písmu aurebesh - "Don't Join."


⦁ Rey proti Snokovi a Finn proti Phasmě na Supremacy.

 - Finn s Rose infiltrují Supremacy v přestrojení za důstojníky.

 - Na řadu se dostává cameo Toma Hardyho jako stormtroopera, který Finna pozná, ale pouze ho plácne po zadku a pogratuluje k povýšení.

 - Nakonec jsou odhaleni, ale výbušniny se jim podařilo nastavit. Rose je popravena novými stormtroopery a po výbuchu je Finn šílený vzteky a bojuje s Phasmou. Phasma přichází o ruku ale přežívá.

 - (Celá sekvence Rey může být pouze Snokův trik (víme, že ve filmu použije "Force Telepathy"), jak zjistit lokaci Luka. To by i zapadalo do záběrů Rey ještě na Ahch-To popadající dech. Nebo došlo ke změně koncepce celého souboje Kylo Rena s Praetoriány / KoR s Lukem a Rey. Toto je asi největší otazník filmu.)

⦁ Sjednocení hrdnů (Leia a C-3PO, Poe a BB8, Rey, Chewbacca a R2-D2) i nepřátel (Kylo Ren) na Craitu v závěrečné bitvě.

 - Planeta se solným plochým reliéfem, plná dolů na drahé kameny a jiné zdroje. Sloužila jako základna povstalecké Aliance během občanské války proti Impériu.
 - Nyní využívána Odporem ke stejnému účelu - financování boje proti Prvnímu řádu.

 - K "těžbě" jedné z rud / minerálů se používají tzv. Ski Speeders. Ty neortodoxně využije Odpor k protiútoku na nové kráčející tanky AT-M6 (All Terrain Mega Caliber Six - podle stejnojmenného děla nad hlavou kolosu) Prvního řádu. Tyto tanky jsou zhruba 2x větší než originální AT-ATs Impéria a mají zesílené nohy (navíc mohou "zakleknout," proto přezdívka gorilla walkers - i pro podobnost z ánfasu) odolné proti podrážení. Mělo by dojít k "bombardování" kolosů balvany.

 - Na planetě se shledávají Rey s Finnem. Je tam také Leia. Luke zřejmě ne.

 - Poe se účastní boje z podzemí ve zvláštní misi.

 - Útok vede Kylo Ren s, jak se zdá, Flametroopery. Na natáčení ale prý byli Snowtroopeři (buď jde o záměnu díky jejich podobnému vzhledu nebo o změnu scénáře).


⦁ Cliffhanger na EPIX aneb kde je Luke?
391519
Původně jsem měl v plánu udělat rozbor traileru, ale jak se v článku správně uvádí, jakkoliv se nám snaží ukázka tvrdit opak, v podstatě nic neodhalila. Na rozdíl od EPVII opravdu neznáme přesnou stavbu příběhu. U TFA bylo půl roku dopředu známo 90 % děje filmu. Naproti tomu (nebo spíše právě proto) tentokrát známe jen základní kostru s pivotními momenty, a uniklé detaily, ale ne celý výsledný obraz - neboli víme, co se stane, ale ne přesně jak a s jakými důsledky: ⦁ Časová rovina a obecný dějový rámec: [spoiler] [/spoiler][spoiler]- Z kanonické literatury víme, že ještě před 6 lety byl Ben Solo jedním z učnů Luka v jeho akademii. Luke je na planetě 2 roky. Za pomoci Lor San Tekky hledal tajemství Síly a první chrám Jediů ("force-tree"). Také víme, že Leia a potažmo Luke ví o Snokovi a ten sledoval Bena ještě před narozením. "Síla se probouzí" dostává nový rozměr, pokud bereme v potaz nejen Rey ale i Snoka.  - (Spekuluje se, že v případě Snoka jde o prastarého force-usera, živícího se Living Force - tedy jakéhosi force-upíra. Pokud nemá zdroje, rychle se rozpadá, proto tisíciletí hibernoval. Za jeho prvnotním vzbuzením a postupným nabýváním na síle stál nepřímo Palpatine a jeho Rozkaz 66 a vyhlazení Jediů. Luke odešel do exilu, protože se jednak před Snokem skrývá - jeho síla by mohla pro Snoka být poslední kapkou k úplné regeneraci, a za druhé hledá možnosti a vědomosti, jak proti němu bojovat - Journal of the Whills?)* * V původním konceptu Lucase byly Whills bytosti s nadpřirozenými​ schopnostmi, jejichž prostřednictvím sledujeme příběhy z předaleké galaxie - postupně byl koncept nahrazen Silou a ony z vyprávění (skoro) vytlačeny - přesto jsou zmínky o nich stále kanonické; Yoda se naučil splynutí se Silou díky Force Priestesses a Qui-Gon nedokonale díky Shaman of the Whills, v novelizaci TFA je pak citována přímo pasáž z deníku: "First comes the day Then comes the night. After the darkness Shines through the light. The difference, they say, Is only made right By the resolving of gray Through refined Jedi sight."―Journal of the Whills, 7:477[/spoiler] ⦁ Rey, Chewbacca a R2-D2 s Lukem na Ahch-To. [spoiler] - Rey za Lukem na Ahch-To nepřichází prvotně kvůli výcviku, ale protože ho chce přivést zpět do boje proti Prvnímu řádu. Má ho za hrdinu, ale vidí ho jako zlomeného starce, proto se chce ona vycvičit v Síle a potřebuje vést.  - Dojemná shledání (Luke obdrží rodinný světelný meč - vidíme, jak se mu třese ruka - všimněme si poškození od blasteru z EPVI, Luke se setkává s Chewiem a Artoo).  - Luke je nejprve překvapený (pouze Lor San Tekka znal jeho lokaci) a naštvaný (ještě není připraven na boj se Snokem a nyní je odhalen)  a nechce trénovat Rey (ví o vadách Jediů a jak jejich pády opakovaně stály za vzestupem Temné strany).  - Rey se na vlastní pěst vydává prozkoumat onen první chrám Jediů (aka force-tree).  - Luke neochotně Rey vysvětluje Sílu, spíše než o jedijský trénink jde o učení o Living a Cosmic Force. Ve filmu se má objevit force-ghost Yoda, minimálně hlas Obi-Wana a zřejmě také Anakina.  - Luke Rey podrobí zkoušce, kdy se má "utkat" s mořskou příšerou, stejně jako Luke musel prokazovat, že je hoden být na planetě domorodým "jeptiškám."  - Luke nosí batoh plný starodávných relikvií, který dostal od Lor San Tekky, jenž mu s hledáním prvního chrámu jediů pomáhal. Používá hůl se zdobnou hlavou ve tvaru ještěra / draka. Má úžasný starý kompas, který slouží nejen k orientaci. Kolem krku má přívěšek, ve kterém má být úlomek kyber krystalu (ze světelného meče jeho otce?).[/spoiler] ⦁ Leia a C-3PO, Poe a BB8, Finn s Rose na D'Qaru. [spoiler] [/spoiler][spoiler]- Finn je na začátku filmu v tzv. bacta-skafandru, který hojí jeho ránu od Kylo Rena. Po probuzení zjišťuje, že se jeho fyzické síly znásobily.  - Nová postava Rose Tico je mechanikem a po zničení základny na D'Qaru se dostává na misi s Finnem. Její sestra Paige je střelkyní v bombardéru a zřejmě nepřežije.  - Poe má nový vylepšený X-wing, který má přídavné motory umožňující krátkodobé extrémní zrychlení (na způsob nitra u aut). [/spoiler] ⦁ Snoke, Phasma, Hux a Kylo Ren na Supremacy / (domovské planetě Prvního řádu?). [spoiler] [/spoiler][spoiler]- Po zničení základny Hvězdovrah (jedná se o přetvořenou planetu Ilum známou jak z Legends, tak novodobého kánonu) je sice První řád oslaben, ale zároveň se plně odhalil před zbytkem galaxie a nyní je brán jako opravdová hrozba.  - Snokeovým sídlem je "Mega Star Destroyer" - Supremacy, kde má i vlastní trůnní sál. Tento se dá využít jako únikový modul. Libuje si v bohatství a přepychu, které dává opulentně najevo. Na ruce má prsten s černým krystalem.  - Má vlastní stráž, tzv. Praetorianskou gardu, čítající 8-10 členů v rudém brnění (variace na Imperátorovu gardu, připomínají ale spíš samuraje). Každý z nich má jinou zbraň (meč, oboustrannou hůl, nunčaky, nože, vrhací hvězdice,...) se silovým polem; zřejmě pro boj proti světelnému meči. Dva jeho nejoblíbenější stojí za každých okolností u jeho trůnu, který je pohyblivý - na kolejnici. Po cestě od trůnu k výtahu do trůnního sálu stojí po obou stranách zbytek stráží. Začíná být zřejmé, že se jedná o Rytíře Ren.  - Nejvyšší vůdce je hluboce zklamán, že jeho - Kylo Rena -  porazila "ta holka." Chce ji. Vysvětluje mu historii a v čem bylo Impérium "vadné," přičemž použije holozáznam císaře.  - Kylo Ren bude ve filmu skoro jako nová postava. Tak jako ho změnila jizva (Rian Johnson změnil její pozici v TLJ oproti TFA - dost wtf moment) na zevnějšku, tak ho změnila vražda vlastního otce uvnitř.  - Má obměněný kostým a navíc plášť (traduje se že přímo dědečka a že se vrátíme do jeho pevnosti na Mustafaru). Během filmu začíná s přilbou, ale v určitém bodě ji symbolicky zničí.  - Stejně jako jeho děd, otec a strýc je Kylo Ren skvělý pilot - ve filmu uvidíme jeho nový TIE Silencer (záře motorů má přecházet od červené po modrou a nazpět - znovu symbolika).  - Kapitánka Phasma má novou zbraň; bojové kopí a jsou s ní 2 "popravčí" stormtroopeři. Ve filmu ji nakonec neuvidíme bez přilby.  - První řád má vlastní jednotky BB; černé, aby bylo jasné, že jsou "zlé." [/spoiler] ⦁ První řád útočí na D'Qar, Odpor se evakuuje. [spoiler] - První řád používá orbitální bombardování pomocí nových destruktorů třídy Dreadnaught.  - Poe velí letce X-wingů, nová postava Tallie Lintra A-wingům.  - Kylo Ren dostal od Snoka za úkol zabít svou matku, ale nedokáže to. Po návratu na Supremacy a konfrontaci se Snokem ničí svou přilbu.  - Leia a C-3PO, Poe a BB8 cestují na Crait, někde mezi tím nebo přímo tam se setkávají s místoadmirálkou Holdo jako zástupkyní pozůstatků Republiky.  - Finn a Rose na tajné misi na Cantonicu, kde mají na radu Maz Kanaty vyhledat "DJ," který má pomoci s infiltrací a sabotáží Supremacy.[/spoiler] ⦁ Kylo Ren s Praetoriány / Rytíři Ren útočí na Rey s Lukem na Ahch-To. [spoiler] [/spoiler][spoiler]- Kylo Ren zná polohu díky lokátoru, který instaloval na Milenium Falcon ještě na Starkiller Base. (Tady se zdroje významně liší a je možné ještě jedno vysvětlení se Snokem, viz níže.)  - Než dojde k bitvě, Kylo Ren provokuje Rey a řekne něco, kdy Luke ztratí sebeovládání a nechá Silou doslova explodovat jednu z kamenných chatrčí.  - Kylo Ren dráždí i Luka a dokonce podpálí onen první chrám jediů - tedy force-tree.  - Dochází k bitvě se světelnými meči Rey - Ren, která se dostane až na hranu mořského útesu a simultánně Luke - Rytíři / Praetoriání, kdy Luke naplno ukáže svůj potenciál (a temnou stranu) a lehce je porazí pouze za pomocí Síly - několik z nich dokonce doslova "vypaří" nebo odhodí pomocí "Force Repulse" (stejnou moc měl Starkiller ve hře The Force Unleashed).  - Toto když Kylo uvidí svrhne Rey ze srázu a zatímco ji Luke zachraňuje, Ren uniká.[/spoiler] ⦁ Finn a Rose na Cantonice. [spoiler] [/spoiler][spoiler]- Canto Bight, tzv. kasíno-město na planetě Cantonica režisér doslova popsal jako "playground for rich assholes."  - Prokazatelně dochází k honičce mezi Rose s Finnem a místní policií. Finn s Rose použijí fathiera (vesmírný kůň, na jejichž závody se v Canto Bigth sází). Canto Bight Police Department má speedery, jaké jsme ve Star Wars ještě neviděli.  - "DJ" je oprýskaný slizoun, ale má nádhernou loď - kombinace Millenium Falcon, Nubianu a Enterprise ze Star Treku. Nosí zvláštní hučku. Jeho akronym pochází od nápisu na ní v písmu aurebesh - "Don't Join."[/spoiler] ⦁ Rey proti Snokovi a Finn proti Phasmě na Supremacy.  [spoiler]- Finn s Rose infiltrují Supremacy v přestrojení za důstojníky.  - Na řadu se dostává cameo Toma Hardyho jako stormtroopera, který Finna pozná, ale pouze ho plácne po zadku a pogratuluje k povýšení.  - Nakonec jsou odhaleni, ale výbušniny se jim podařilo nastavit. Rose je popravena novými stormtroopery a po výbuchu je Finn šílený vzteky a bojuje s Phasmou. Phasma přichází o ruku ale přežívá.  - (Celá sekvence Rey může být pouze Snokův trik (víme, že ve filmu použije "Force Telepathy"), jak zjistit lokaci Luka. To by i zapadalo do záběrů Rey ještě na Ahch-To popadající dech. Nebo došlo ke změně koncepce celého souboje Kylo Rena s Praetoriány / KoR s Lukem a Rey. Toto je asi největší otazník filmu.) [/spoiler] ⦁ Sjednocení hrdnů (Leia a C-3PO, Poe a BB8, Rey, Chewbacca a R2-D2) i nepřátel (Kylo Ren) na Craitu v závěrečné bitvě. [spoiler] [/spoiler][spoiler]- Planeta se solným plochým reliéfem, plná dolů na drahé kameny a jiné zdroje. Sloužila jako základna povstalecké Aliance během občanské války proti Impériu.  - Nyní využívána Odporem ke stejnému účelu - financování boje proti Prvnímu řádu.  - K "těžbě" jedné z rud / minerálů se používají tzv. Ski Speeders. Ty neortodoxně využije Odpor k protiútoku na nové kráčející tanky AT-M6 (All Terrain Mega Caliber Six - podle stejnojmenného děla nad hlavou kolosu) Prvního řádu. Tyto tanky jsou zhruba 2x větší než originální AT-ATs Impéria a mají zesílené nohy (navíc mohou "zakleknout," proto přezdívka gorilla walkers - i pro podobnost z ánfasu) odolné proti podrážení. Mělo by dojít k "bombardování" kolosů balvany.  - Na planetě se shledávají Rey s Finnem. Je tam také Leia. Luke zřejmě ne.  - Poe se účastní boje z podzemí ve zvláštní misi.  - Útok vede Kylo Ren s, jak se zdá, Flametroopery. Na natáčení ale prý byli Snowtroopeři (buď jde o záměnu díky jejich podobnému vzhledu nebo o změnu scénáře).[/spoiler] ⦁ Cliffhanger na EPIX aneb kde je Luke?
0 0
reagovat

Aggy

On ani nikomu podávat ruku v tomhle smyslu nemusí. Klidně může říct něco ve smyslu "give me the plans you rebel scum" a natáhnout tu ruku úplně stejně :D
391051
On ani nikomu podávat ruku v tomhle smyslu nemusí. Klidně může říct něco ve smyslu "give me the plans you rebel scum" a natáhnout tu ruku úplně stejně *:D*
Aggy
0 0
reagovat

verbst

:+
390934
*:+*
verbst
0 0
reagovat

verbst

yup...
390927
yup...
verbst
0 0
reagovat
Kylo Ren bylo to jediné, co bylo jakž takž zajímavé na EpVII. Přesto mi přijde poněkud necharismatický a postrádající řekněme uvěřitelnější vývoj (od überVadera k po dechu lapajícímu haluzíkovi během pár dní/hodin). Ale třeba tomu dá EpVIII nějaké uspokojivé vysvětlení. 
390919
Kylo Ren bylo to jediné, co bylo jakž takž zajímavé na EpVII. Přesto mi přijde poněkud necharismatický a postrádající řekněme uvěřitelnější vývoj (od überVadera k po dechu lapajícímu haluzíkovi během pár dní/hodin). Ale třeba tomu dá EpVIII nějaké uspokojivé vysvětlení. 
0 0
reagovat

verbst

nope...
390917
nope...
verbst
0 0
reagovat
Kylo Ren je jeden z nejzajímavějších záporáků poslední doby a pro účely nové trilogie bych řekl, že bezchybná volba i castingu.
390915
Kylo Ren je jeden z nejzajímavějších záporáků poslední doby a pro účely nové trilogie bych řekl, že bezchybná volba i castingu.
0 0
reagovat
Aleshe tip mne bavi :-) byla by to sranda.
Jinak mne prijde dost epicky hudebni motiv v 1. polovine traileru. :-
390909
Aleshe tip mne bavi :-) byla by to sranda. Jinak mne prijde dost epicky hudebni motiv v 1. polovine traileru. *:-*
0 0
reagovat

můj tip

Snoke zajme na konci filmu Rey, zatímco Kylo se vrátí k Lukeovi (po pohnutce, mamku neztratím, nebo pohnutce "Snokeu, zabít mi mamku bylo přes čáru"), kde pod jeho vedením dokončí dávno započatý trénink. V posledním díle se vydá Kylo na zácharnu Rey, přičemž Luke epicky umře, Kylo vymlátí rytíře z Renu, přemuže Rey a pomůže najít Rey s vymytým mozkem zpátky dobro v srdci, neačež společně zlikvidují Snokea. pak se vezmou a tím sága rodu Skywalkerů může z vesela pokračovat.
390889
[spoiler]Snoke zajme na konci filmu Rey, zatímco Kylo se vrátí k Lukeovi (po pohnutce, mamku neztratím, nebo pohnutce "Snokeu, zabít mi mamku bylo přes čáru"), kde pod jeho vedením dokončí dávno započatý trénink. V posledním díle se vydá Kylo na zácharnu Rey, přičemž Luke epicky umře, Kylo vymlátí rytíře z Renu, přemuže Rey a pomůže najít Rey s vymytým mozkem zpátky dobro v srdci, neačež společně zlikvidují Snokea. pak se vezmou a tím sága rodu Skywalkerů může z vesela pokračovat.[/spoiler]
můj tip
0 0
reagovat
Chlapovi jí podávat nemůže, to by bylo moc teplý :) Maz Kanadě nebo Fasmě jí asi taky nepodává, takže kromě Rey zbejvají z ženskejch ve Star Wars univerzu už jenom Leia nebo ta šikmooká holka, co je v Epizodě VIII nová.
390888
Chlapovi jí podávat nemůže, to by bylo moc teplý :) Maz Kanadě nebo Fasmě jí asi taky nepodává, takže kromě Rey zbejvají z ženskejch ve Star Wars univerzu už jenom Leia nebo ta šikmooká holka, co je v Epizodě VIII nová.
0 0
reagovat

Xardas

Pokud na konci slepili dva nesouvisející záběry dohromady, tak by mě pak zajímalo, komu jinýmu teda Kylo podává ruku... Nějaký teorie?
390886
Pokud na konci slepili dva nesouvisející záběry dohromady, tak by mě pak zajímalo, komu jinýmu teda Kylo podává ruku... Nějaký teorie?
Xardas
0 0
reagovat

dreamy

Naprostý souhlas, Kylo Ren je k smíchu. Ten casting je pro mě osobně nepochopitelný. Driver možná není špatný herec, ale tady mi absolutně nesedí.:-

Jinak k traileru, za mě 3/5. A ten konec rozhodně vypadá, že slepili dva nesouvisející záběry dohromady. :)
390883
Naprostý souhlas, Kylo Ren je k smíchu. Ten casting je pro mě osobně nepochopitelný. Driver možná není špatný herec, ale tady mi absolutně nesedí.*:-* Jinak k traileru, za mě 3/5. A ten konec rozhodně vypadá, že slepili dva nesouvisející záběry dohromady. *:)*
dreamy
0 0
reagovat

Spiker

Nikdo neříká, že věřím zvratům sestříhaným pro trailer, ale nic z předloženého nenaznačuje, že by pro něco takového byl prostor. Přeci jen čekám, že by měla ukázka na něco lákat.... například Abrams lákal na kulervoucí honičku s Milenium falconem a ve filmu jsme pak viděli zmatený a krkolomný let dvou pilotů, kteří jej nikdy neřídili :D Ale alespoň lákal trailer.... tady není fakt nic, jen slzavé údolí. A to obsazení je fakt čím dál nudnější...
390879
Nikdo neříká, že věřím zvratům sestříhaným pro trailer, ale nic z předloženého nenaznačuje, že by pro něco takového byl prostor. Přeci jen čekám, že by měla ukázka na něco lákat.... například Abrams lákal na kulervoucí honičku s Milenium falconem a ve filmu jsme pak viděli zmatený a krkolomný let dvou pilotů, kteří jej nikdy neřídili *:D* Ale alespoň lákal trailer.... tady není fakt nic, jen slzavé údolí. A to obsazení je fakt čím dál nudnější...
Spiker
0 0
reagovat

jonnas

Tak co bude s Leiou? Měla být z té staré party hlavní až v 9, ale to už jaksi nepůjde a cgi nepoužijou, to už řekli..že by vyndali vystřižený materiály ze 7 a 8? To by dopadlo :D Už v tom traileru jsem si trošku řikal, jestli neni trošku cgi, jelikož ta její tvář mi přišla dost zvláštní, ale možná je to jen kvalitou videa :D
PS : nejsem úplně SW nerd, radši bych se vrátil do Staré republiky a víc řešil mytologii sithů a jedi..
390877
Tak co bude s Leiou? Měla být z té staré party hlavní až v 9, ale to už jaksi nepůjde a cgi nepoužijou, to už řekli..že by vyndali vystřižený materiály ze 7 a 8? To by dopadlo :D Už v tom traileru jsem si trošku řikal, jestli neni trošku cgi, jelikož ta její tvář mi přišla dost zvláštní, ale možná je to jen kvalitou videa :D PS : nejsem úplně SW nerd, radši bych se vrátil do Staré republiky a víc řešil mytologii sithů a jedi..
jonnas
0 0
reagovat

filmfanouch

Jenže Lucas už u toho není, žejo. :D No třeba bude pravnučkou Palpatina, nebo Sidiuse :D A ne dcerou Obiwana nebo snad sestrou Kyla :D   A Fin je synem Landa, dejte na mě :D
390876
Jenže Lucas už u toho není, žejo. :D No třeba bude pravnučkou Palpatina, nebo Sidiuse :D A ne dcerou Obiwana nebo snad sestrou Kyla :D   A Fin je synem Landa, dejte na mě :D
filmfanouch
0 0
reagovat
Trailer asi nejslabší od doby, kdy se Lucasfilm stal akvizicí Disney... Ale to je chyba mamlasů, kteří ho stříhali (prý externí práce). Materiál je rozhodně exkluzivní - nezapře Johnsonovu zálibu v PT. Jestli/až budu mít čas, sepíšu řádně spoileroidní vysvětlující rozbor... Ne, Leia v osmičce neumře. :D
390875
Trailer asi nejslabší od doby, kdy se Lucasfilm stal akvizicí Disney... Ale to je chyba mamlasů, kteří ho stříhali (prý externí práce). Materiál je rozhodně exkluzivní - nezapře Johnsonovu zálibu v PT. Jestli/až budu mít čas, sepíšu řádně spoileroidní vysvětlující rozbor... Ne, Leia v osmičce neumře. *:D*
0 0
reagovat

Bobby6killer

Kylo s vraždou Hana váhal a i poté co jí vykonal mu spíše než ulehčení způsobila větší psychický blok. Han tak sice umřel ale kdyby se Kylo tímto vrátil k světlé straně síly jeho smrt by přece jen měla význam.
390873
Kylo s vraždou Hana váhal a i poté co jí vykonal mu spíše než ulehčení způsobila větší psychický blok. Han tak sice umřel ale kdyby se Kylo tímto vrátil k světlé straně síly jeho smrt by přece jen měla význam.
Bobby6killer
0 0
reagovat
Pokud Kylo přejde k light side po tom, co zabil svojeho otce, který se ho k ni snažil pretahnout, tak to bude největší scenáristickej fuckup v dějinách :D
390872
Pokud Kylo přejde k light side po tom, co zabil svojeho otce, který se ho k ni snažil pretahnout, tak to bude největší scenáristickej fuckup v dějinách *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se