Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Na obzoru: Pokračování Vyvoleného a Rozpolceného


ikona
Mr. Hlad
bruce willischris evansm. night shyamalan, unbreakablena obzorusplit
Je větší drsňák Vyvolený, nebo Rozpolcený? Co chystá režisér kultovního hororu Martyrs? A koho bude zachraňovat Chris Evans?  

Rubrika Na obzoru nám z homepage zmizela, z MovieZone ale ne. Najdete ji tady a vždy prvního, jedenáctého a jednadvacátého v měsíci se v ní objeví novinky. Vždycky do ní nacpeme osm chystaných projektů, které se momentálně kutí u nás, v Hollywoodu nebo někde jinde. Takže pokud chcete být připraveni na to, co přijde do kin za pár týdnů, měsíců nebo let, pečlivě ji sledujte.

V hororu Incident in a Ghost Land se k žánru vrací režisér hororové pecky Martyrs a představí nám dvě holky, které se musí vyrovnat s krutou minulostí. A bude je to bolet. V české novince Pepa se sejdou Michal Suchánek a Jakub Kohák a budou se pokoušet zjistit, jak najít  změnit vlastní nudný život. 

  

M. Night Shyamalan se ve své novince Glass pokusí navázat na kultovního Vyvoleného a nedávný hit rozpolcený. Bruce Willis, Samuel L. Jackson a James McAvoy u toho pochopitelně nebudou chybět. Puppet Master: The Littlest Reich vrací na scénu vraždící loutky. A scénář k jejich novému řádění píše autor skvělého Bone Tomahawk. 

  

V dramatu Tell it to the Bees se oscarová Anna Paquin přestěhuje v padesátých letech na anglický venkov a zamiluje se do matky své pacientky. Komedie Tátova volha se bude točit okolo nemanželského dítěte, po němž budou pátrat Eliška Balzerová a Tatiana Vilhelmová. Režíruje hitmaker Jiří Vejdělek. 

  

V thrilleru podle skutečné události Red Sea Diving Resort dostane Chris Evans za úkol zachránit z Afriky stovky židů, kteří se octli v súdánském uprchlickém táboře. Horor The Little Stranger se bude točit kolem jednoho hodně ošklivého rodinného tajemství, které začíná vystrkovat zuby. 

  

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace