Tato stránka používá cookies. Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.

Justice League bez Snydera, nastupuje Whedon


ikona
Mr. Hlad
batmanjoss whedonjustice leaguezack snyder
Justice League vyrazí do akce bez svého režiséra. Zack Snyder si kvůli tragédii v rodině dává filmařskou pauzu. 

Zacka Snydera v poslední době moc nemusíme a jeho Justice League zatím působí jako film, který bude mít přesně ty samé chyby a problémy co Muž z oceli nebo Batman vs. Superman. Navíc jsme vzhledem ke zmatkům, které u Warnerů panují, spíš nervózní než natěšení a byli bychom asi vcelku rádi, kdyby film režíroval někdo jiný.

Teď se nám to splnilo, Zack Snyder totiž od rozdělané Justice League odchází. Radost z toho ale rozhodně nemáme, protože to není kvůli kreativním neshodám nebo problémům na place, ale bohužel z osobních a hodně ošklivých důvodů.

 

V březnu totiž spáchala Snyderova dcera Autumn sebevraždu. Rodina tuhle informaci držela z pochopitelných důvodů pod pokličkou, Snyder teď ale přiznal, že chce být se svými nejbližšími a celý film je pro něj momentálně na druhé koleji. Warneři celou situaci chápou a se Snyderem se (snad jen krátkodobě) loučí, stejně jako s jeho manželkou Deborah, která byla jednou z producentek.

Kdo Justice League přebírá? Jak jste zjistili z titulku, náhradníkem je Joss Whedon, režisér Avengers, budoucí Batgirl a málem i tvůrce Wonder Woman. Whedon byl už na promítání pracovní verze a spolu se Snyderem dopisoval několik nových scén, takže ví, do čeho jde. Jeho práce prý nebude moc náročná ani zásadní, nemáme tudíž čekat nové postavy nebo podzápletky a listopadová premiéra se nikam neodsouvá.

Celkem hlasitě jsme volali po Snyderově odchodu od superhrdinů, takhle jsme si ho ale rozhodně nepředstavovali. Snad se rodina s celou tragédií v rámci možností co nejdřív vyrovná. 

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (23)
© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace