Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Kdo natočí třetí Strážce Galaxie?


ikona
Mr. Hlad
guardians of the galaxyjames gunnmarvel
Marvelovská space opera se pochopitelně dočká třetího dílu. Kdo usedne za kameru?  

Marvel i fanoušci čekají od dvojky Strážců Galaxie celkem velké věci. Nebo minimálně velké tržby, kdyby nepadla miliarda, asi by se to považovalo za neúspěch. Jednička patří mezi nejoblíbenější comicsovky, povedlo se v ní skvěle sladit výborné obsazení, napínavý příběh a humor a  diváci byli nadšení, a tak není divu, že její pokračování má takhle velké ambice. A zatím to vypadá, že si je může dovolit, po prvních testovacích projekcích byli diváci nadšen,. my uvidíme výsledek za pár týdnů. Každopádně u Marvelu plánují dopředu a začínají řešit trojku. 

 

Jméno jejího režiséra nakonec není zrovna překvapivé. Scénář i režii totiž dostal opět na starost James Gunn. Ten má u studia výjimečnou pozici a krom toho, že režíruje, dost často komentuje všechny zásadní marvelovské informace a tak trochu funguje jako spojka mezi kravaťáky a fanoušky. A docela mu to jde. Gunn rovnou slíbil, že ve trojce se máme těšit na věci, které absolutně nečekáme a posadí nás na zadek, zatím je však brzo na teoretizování. Dvojku jsme ještě neviděli a vzhledem k tomu, že Strážci Galaxie zasáhnou i do Avengers, je na to fakt ještě dost času. A navíc zatím ani není jasné, kdy na trojku dojde. Gunn za kamerou se ale jeví jako jistota a zatím působí jako filmař, jemuž by nápady neměly dojít v půlce druhého dílu. 

--- 

Vytáhni v hospodě: Bráchové Jamese Gunna se také pohybují ve filmovém světě. Brácha Sean hraje i ve Strážcích Galaxie, Brian je scenárista, Matt režisér a Patrick producent. Scénáře píše i bratranec Mark. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace