Kdo natočí třetí Strážce Galaxie?


ikona
Mr. Hlad
guardians of the galaxyjames gunnmarvel
Marvelovská space opera se pochopitelně dočká třetího dílu. Kdo usedne za kameru?  

Marvel i fanoušci čekají od dvojky Strážců Galaxie celkem velké věci. Nebo minimálně velké tržby, kdyby nepadla miliarda, asi by se to považovalo za neúspěch. Jednička patří mezi nejoblíbenější comicsovky, povedlo se v ní skvěle sladit výborné obsazení, napínavý příběh a humor a  diváci byli nadšení, a tak není divu, že její pokračování má takhle velké ambice. A zatím to vypadá, že si je může dovolit, po prvních testovacích projekcích byli diváci nadšen,. my uvidíme výsledek za pár týdnů. Každopádně u Marvelu plánují dopředu a začínají řešit trojku. 

 

Jméno jejího režiséra nakonec není zrovna překvapivé. Scénář i režii totiž dostal opět na starost James Gunn. Ten má u studia výjimečnou pozici a krom toho, že režíruje, dost často komentuje všechny zásadní marvelovské informace a tak trochu funguje jako spojka mezi kravaťáky a fanoušky. A docela mu to jde. Gunn rovnou slíbil, že ve trojce se máme těšit na věci, které absolutně nečekáme a posadí nás na zadek, zatím je však brzo na teoretizování. Dvojku jsme ještě neviděli a vzhledem k tomu, že Strážci Galaxie zasáhnou i do Avengers, je na to fakt ještě dost času. A navíc zatím ani není jasné, kdy na trojku dojde. Gunn za kamerou se ale jeví jako jistota a zatím působí jako filmař, jemuž by nápady neměly dojít v půlce druhého dílu. 

--- 

Vytáhni v hospodě: Bráchové Jamese Gunna se také pohybují ve filmovém světě. Brácha Sean hraje i ve Strážcích Galaxie, Brian je scenárista, Matt režisér a Patrick producent. Scénáře píše i bratranec Mark. 

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace