Diskuze k článku Noční FM inferno? :)
příspěvky
Napsat příspěvek
Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 19První dojmy: komiksovka Supergirl 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2

nene