Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Bond dostane režisérku?


ikona
KarelR
007james bondsuzanne bier
Že by se opravdu mířilo za Tomem Hiddlestonem? 

Nová Bondovka se prý začne zhmotňovat až koncem roku (producenti řeší, kdo ji vlastně bude distribuovat), už nyní se ale internet plní spoustou drbů a „zaručených zpráv“. Ty pár dní staré tvrdí, že Daniel Craig přeci jen sérii opustí a že kolem Bonda krouží Jamie Bell nebo Tom Hiddleston. Ty zbrusu nové pak hovoří o náhradě za Sama Mendese (ten je ze hry určitě), jíž by prý mohla být Susanne Bier.

 

Dánská režisérka má za sebou spoustu výborných filmů (Bratři!) a nedávno nás potěšila minisérií The Night Manager, k níž nejlépe sedí přirovnání „Bond bez akce“. Právě proto ale zní její angažmá spíš jako zbožné přání než jako něco, k čemu by reálně mohlo dojít. Barbara Broccoli jen těžko nahradí Mendese někým, kdo nemá zas tak odlišný rukopis. Bond si totiž po Spectre žádá velké a zábavné akční nakopnutí, což je přesný opak většiny filmů Susanne Bier.

 

Anebo… se žánrový posun nechystá a pojede se dál ve stejném stylu? Susanne Bier v „Nočním manažerovi“ předvedla, že jí špionská dramata nejsou cizí a samozřejmě na place dirigovala přímo Hiddlestona. Možná tak zopakují to samé, jen za větší peníze, na nějaká potvrzení si ale ještě počkáme. V tuhle chvíli reálně nevíme skoro nic.

---

Vytáhni v hospodě: Bacha na satirickou zprávu, že nového Bonda natočí Tarantino.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace