Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

O čem bude Terminátor?


ikona
Mr. Hlad
terminator
Naznačuje první synopse Terminator: Genisys velké věci, nebo jen potvrzuje, že se na nás dost možná valí průšvih? 

Pátý Terminátor rozhodně zatím nepatří k filmům, které by davy fanoušky vyhlížely s velkým očekáváním. Stárnoucí Arnold už není takovým lákadlem jako před lety, Jai Courtney, Jason Clarke nebo Emilia Clarke nepatří mezi extra hvězdy a režisér Alan Taylor nás druhým Thorem spíš zklamal než potěšil. Navíc jsme donedávna nevěděli nic moc ani o příběhu. Prosákly sice informace, že se bude zase cestovat časem do osmdesátých let, ale i že se děj bude odehrávat během delšího časového období a že se dočkáme i starého Terminátora. Teď tu máme oficiální synopsi, která odpovídá na pár otázek.

Takže – John Connor (Jason Clarke) by měl v roce 2029 vyslat do minulosti svého věrného vojáka Kyle Reese (Courtney), aby tu našel a ochránil Connorovu matku Sarah (Emilia Clarke). Ten ale v době, kdy se u nás začínal prosazovat Michal David, narazí nikoliv na vystrašenou servírku, ale na drsňačku, co to umí s odstřelovačkou a od devíti let ji vychovává starý Terminátor Arnold, kterému občas říká Taťko a je naprogramovaný k tomu, aby ji chránil. A zatím se mu povedlo z ní udělat celkem solidní vraždící stroj, jenž ale tak trochu nestíhá co se týče soužití s ostatními lidmi. Co bude dál? No, dorazí i zlý Terminátor, a pak si asi všichni dají po hubě. Zatím to fakt nevypadá, že bychom dostali zajímavý přírůstek do kultovní série, spíš naopak. Ta originalita tam prostě není, takže nezbývá doufat, že tohle není to nejlepší, co mají tvůrci na skladě.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace