Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Filmový Minecraft se blíží


ikona
Mr. Hlad
legominecraf
Herní fenomén se chystá na plátna kin. Bude z toho nové Lego, nebo jen další průšvih? 

Hollywoodu se pokouší počítačové hry prznit poměrně pravidelně. Pár povedených nebo alespoň kovatelných filmů sice vzniklo a časy soplů jako Mortal Kombat 2 nebo Super Mario Bros už jsou nejspíš pryč, ale vyložených pecek je skutečně minimum. Příští rok v létě uvidíme druhého Hitmana a v březnu 2016 se na nás chystá ambiciózní Warcraft, ale zkušenost velí netěšit se a spíš jen opatrně doufat. Každopádně nedávno prosákla informace o tom, že bychom se mohli dočkat filmové verze Tetris, v plánu jsou animovaní Angry Birds, které budou dabovat Andy Samberg nebo Peter Dinklage, a aby toho nebylo málo, došlo i na fenomén Minecraft.

Hra bez příběhu, v níž jednoduše stavíte, co vás baví, pak vám to někdo zničí a pak stavíte znovu, není jako základ pro filmovou látku zrovna ideální. Ale Hollywood říká jasné „vydělává to, tak fuck off“. Ale nebuďme hned pesimisté. Filmový Minecraft chytají Warneři, kteří zvládli velice úspěšně přinést do kin Lego a to je, co se příběhového rozměru týče, velice podobné. Takže šance, že to vyjde i teď, existuje. Produkovat navíc bude Roy Lee, který dělal právě na Legu. Nabídku režírovat dostal Shawn Levy, což je člověk, bez jehož existence ve filmovém světě bychom se bez problémů obešli, na druhou stranu pokud chtějí Warneři rodinný hit (a ano, chtějí), tak je autor Nocí v muzeu, Dvanácti do tuctu nebo Růžového pantera ideální.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace