Soutěž: Zadarmo na Hercula


ikona
Mr. Hlad
soutěž
Chcete si zadarmo zajít na dobrodružnou podívanou s Dwaynem Johnsonem? Není problém 

Jeden Hercules už se letos v kinech objevil a kdo filmový blábol s Kellanem Lutzem v hlavní roli viděl a přežil, ten může hovořit o štěstí. Teď je tu ale druhý pokus, jenž by měl antickému silákovi napravit reputaci. Zahraje si ho totiž Dwayne Johnson a za kamerou sedí Brett Ratner, jenž má na svém kontě Křižovatky smrti nebo třetí X-Meny a oba slibují efektní dobrodružnou podívanou plnou velkolepých bitev i rvaček tělo na tělo. A MovieZone vám ve spolupráci se společností Forum Film CZ nabízí možnost zajít se na ní podívat zadarmo. A navíc dřív než ostatní.

Pro pět šťastlivců tu totiž máme připravené dvě vstupenky na předpremiéru, která se koná ve středu 23.7. v 19:00 v pražském kině IMAX 3D na Flóře. Stačí nám odpovědět na jednoduchou otázku. Který z antických bohů je Herculovým otcem? Odpovědi nám posílejte na mail souteze@moviezone.cz a do předmětu napište SOUTĚŽ HERCULES. Čas máte do nedělní půlnoci, výhercům dáme obratem vědět. Hodně štěstí.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace