Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

MZ projekce: Zdarma na Zejtra napořád


ikona
Cival
mz projekce
Pojďte na lákavě vyhlížející český film... 

A máme tu další projekci, na které můžete vidět nový film úplně zadarmo. Tentokrát nepřilítne Cruise, Magneto nebo oscarový Ben Affleck, ale český pokus o stylovou žánrovku s audiovizuálem, který nesmrdí televizní nudou. Režijní debut důvtipného bloggera a psavce Rudolfa Havlíka Zejtra napořád nás v traileru bavil jako máloco, vy máte možnost tenhle snímek vidět ještě před premiérou. A bez dalších nákladů.

 

Projekce se koná už v úterý 15. července v 19:30 v sále pražského multiplexu CineStar Anděl. Abyste se jí mohli zúčastnit, stačí maličkost: Zaregistrovat si jedno či dvě místa na e-mailu souteze@moviezone.cz (do předmětu napište "Zejtra napořád"), my vám obratem potvrdíme účast a pošleme bezpečnostní kód. Vy si pak budete moct nerušeně užít film s Pavlem Baťkem, Jiřím Lábusem nebo Filipem Blažkem a samozřejmě i se supersexy Vicou Kerekes nebo Klárou Issovou.

Pište rychle, kapacita sálu je omezená!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace