Chystá se film The Last of Us?


ikona
Mr. Hlad
last of us
Podívá se brilantní survival thriller a jedna z nejlepších her letošního roku do kina?  

Hollywood už si na počítačových hrách vylámal zuby hned několikrát. V posledních letech se ale producenti poučili, že hráči nejsou dementi, kterým bude stačit třetiřadé béčko od Uweho Bolla s názvem, jenž se podobá jejich oblíbené hře. Ale ani Jerry Bruckheimer neuspěl s Princem z Persie a dá se říct, že jediná série, která funguje, je Resident Evil. Ten už ale dnes s předlohou skoro nic společného nemá. V roce 2016 by měl dorazit filmový Warcraft, který je hodně ambiciózní, ovšem nadšené očekávání už jsme se po několika herně-filmových přešlapech naučili krotit. Na druhou stranu proč nedoufat, že to vyjde s The Last of Us.

 

Jedna z nejlepších her letošního roku by se totiž do kin také mohla podívat. Ale nejspíš to ještě bude chvilku trvat. Čistě náhodou se totiž zjistilo, že Sony si zaregistrovalo internetové domény TheLastOfUsMovie.com a TheLastOfUsMovie.net. Oficiální oznámení, že se na filmu pracuje, však zatím ještě neproběhlo. A o co že jde? The Last of Us je prvotřídní atmosférický horor z blízké budoucnosti, kdy většinu obyvatelstva zdecimovala podivná nákaza, zbytky lidí přežívají v uzavřených městech a pustinou se pohybují skupiny monster a potulných gangů. Rozhodně ale nejde o klasickou akční hru. Příběh čtyřicátníka Joela, který doprovází mladou dívku Ellie na cestě skrze Ameriku, je mnohem víc o emocích a vzájemných vztazích, ale dokáže vám jak zvednout adrenalin pořádnou přestřelkou nebo tichou záškodnickou akcí, avšak i poctivě vyděsit a dojmout. Beze srandy. The Last Of Us má všechno, co by měl mít efektní a zábavný film. Důvodů, proč by to celé mohlo na plátně fungovat, se tedy najde dost. Uvidíme, co s tím Sony provede.

---

Vytáhni v hospodě: The Last of Us si zahrají jen majitelé konzolí PS3. Pro ostatní je tu alespoň trailer.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace