Julius Ševčík to dokázal! Bude točit podle Nolana


ikona
Cival
julius ševčík
Český režisér dobývá anglofonní trh... 

Věřili jsme svého času Janu Svěrákovi. Možná tajně doufali spolu s Janem Hřebejkem. Ale největší šanci stát se nástupcem Miloše Formana v Hollywoodu má podle všeho režisér Julius Ševčík. Ten se po debutu Restart a roztodivně přijatém Normal odebral na západ dobývat velký filmový svět. A zřejmě uspěl.

Jeden z jím vyvíjených snímků, o kterých před dvěma lety mluvil v rozhovoru na Proti šedi, totiž bude nejspíš opravdu realizován. Z interview krátká citace: „Druhý je můj srdcový projekt, který se snažím udělat už skoro dva roky, jmenuje se Keys to the Street, je to psychologický thriller, který napsal Christopher Nolan a produkuje ho Gail Mutrux (její filmy mají xy Oscarů). Pro hlavní roli mám Gemmu Arterton. Po roce jsme ten film vytáhli z Hollywoodu a strčili ho do Anglie, přibrali anglického koproducenta a zdá se, že se konečně někam dostáváme, ideálně to spustíme tak do 4-5 měsíců.“

Nebyly to ale čtyři měsíce, nýbrž dva roky. Podle Variety a dalších filmových webů, které zprávu postupně převzaly, se ale dobrá věc podařila a Ševčík opravdu zadaptuje tenhle temný britský román s kýženou Gemmou Arterton v hlavní roli. Jejího hrubiánského expřítele si střihne Tim Roth a v příběhu o tajemných vraždách se objeví i Max Irons.

Tak snad to klapne a Julius Ševčík to dotáhne od návštěvy naší TrailerNight až mezi první ligu mezi světovými režiséry. :)

Via Rob Roy.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace