Tato stránka používá cookies. Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.

Warcraft na startovní čáře


ikona
Mr. Hlad
warcraft
Dlouho čekávaná adaptace fantasy počítačové hry se hýbe dopředu 

Warcraft je fenomén. Sám si dobře vzpomínám, jak jsem u prvního dílu téhle strategie strávil většinu času při hodinách výpočetní techniky. Měli jsme učitelku, která byla s klidnou tváří schopná říct člověku do očí „tak si to uložíš příště“ a vypnula mu počítač, takže co jiného jsem měl dělat? Warcraft od té doby narostl do regulérního fenoménu, dočkal se dvou sequelů a především se objevila onlineovka World of Warcraft, ve které si lidé, orci a další potvory ze světa Azeroth dávali pěkně po tlamě. O filmové adaptaci se mluví už hodně let a vylámal si na ní zuby i Sam Raimi. Teď je u kormidla Duncan Jones, jenž se zdá jako logická volba. Umí sakra dobře točit a hlavně – umí to levně, což je v případě Warcraftu hodně důležité.

Tvůrci se totiž netají tím, že jejich film by měl být stejně velkolepý jako Jacksonův Pán prstenů a na to je zkrátka potřeba režisér, který umí využít každý dolar. A Jones už ví, kdy se do toho bude muset pustit. Warcraft se má totiž začít ve Vancouveru natáčet už 13. ledna, aby se stihla premiéra někdy o rok později. To znamená že v blízké budoucnosti se dozvíme, jaké herce se tvůrcům povedlo naverbovat a hlavně snad i něco konkrétnějšího o příběhu. Zatím se ví jen to, že bude vycházet spíš z toho, co se dělo ve starých strategiích v devadesátých letech než v online hře. Asi je jednodušší začít tím, že se představí pár základních ras a hrdinů a teprve v případných sequelech se do toho dají nacpat pandí bojovníci a podobné potvory. Na Comic-Conu navíc byla promítnuta i údajně sakra povedená ukázka, na které Jones pracoval, takže se celý projekt snad už konečně posouvá dopředu. Brzy se o něm určitě dozvíme víc.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace