Válka proti drogám začíná


ikona
Mr. Hlad
rupert sanders
Tvůrce seriálu Breaking Bad se chystá ukázat, jak Amerika bojovala proti narkotikům 

Režisér Rupert Sanders natočil zatím jen slušnou fantasy Sněhurka a lovec, protože se ale s Kristen Stewart skamarádil víc, než by se jeho manželce a studiu líbilo, u sequelu ho nejspíš neuvidíme. Ale rozhodně se nebude nudit. Momentálně to vypadá, že by mohl natočit adaptaci knihy 90 Church. Její scénář píše George Mastras, jeden z tvůrců seriálu Breaking Bad, a i tady se podíváme do světa plného drog. Ovšem s trošku retro atmosférou.

90 Church se totiž odehrává v padesátých a šedesátých letech minulého století, kdy se lidé báli víc komunismu než vysmažených feťáků. Federální úřad pro narkotika měl po celém světě pouze 350 agentů a v samotném New Yorku jich působilo jen 35. Sídlili na adrese 90 Church Street a věděli, že proti skvěle organizované mafii a FBI, která dokonce odmítla uznat drogy jako seriózní nebezpečí, mají jen malou šanci, a tak se rozhodli být v ulicích za pořádné drsňáky. Celkem razantním způsobem budovali sítě informátorů, s gangstery se nepárali a nakonec sami stáli před soudem, protože si nikdo nechtěl připustit, že tyhle věci jsou zkrátka nutné. Zní to zatraceně zajímavě, zvlášť s Mastrasem. Snad režisér zvládne přechod od fantasy ke gangsterce, fakt dobrou už jsme tu chvilku neměli.

---

Vytáhni v hospodě: Sandersova dnes už skoro bývalá manželka Liberty Ross si v jeho debutu zahrála matku Sněhurky.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace