Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Star Wars, Star Wars a zase Star Wars


ikona
KarelR
disneyj. j. abramsstar wars
Disneyovci mají ďábelský plán. 

Každý v Hollywoodu ví, že slavné značky musejí vydělávat jako o život. A když vyhandlujete jednu z těch nejslavnějších, těžko ji necháte ležet ladem. U Disneyho proto okamžitě po koupi Lucasfilmu oznámili novou trilogii Star Wars. A nezapomněli při tom zmínit, že tři hlavní filmy doplní řada spin-offů. Kolik jich bude a kdy je uvidíme? Zatraceně moc a budou útočit zásadně za pěkného počasí.

Nové disneyovské oznámení ze Cinema-Conu sice nespecifikuje, jestli se na sólovou dráhu opravdu vydají Yoda, Han Solo a Boba Fett. Zato ale odhaluje jednu důležitou věc: Od roku 2015 se úplně každé léto dočkáme Star Wars filmu, a to zhruba do doby, než Civalova vnoučata razantně řeknou dost. Při tříleté periodě mezi hlavními filmy to značí dva spin-offy mezi každým dílem, takže se jen do roku 2021 objeví v kině víc Star Wars, než jich existuje teď. Je to moc? Je to vzhledem k marveláckému dávkování dvou filmů ročně málo? To můžeme probrat v diskuzi.

Předaleká galaxie by nicméně měla nabízet dost místa k takovému prozkoumání, tak se nechme překvapit, jak se s ní u Disneyho poperou. Na nedostatek Jediů si v příštích letech každopádně stěžovat nebudeme.

---

Vytáhni v hospodě: Záplavu SW filmů by mohl doplnit ještě animovaný seriál Star Wars: Reclamation, který se bude odehrávat 15 let po Návratu Jediho a tudíž 15 let před Epizodou VII. Mocné to plány.

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace