Přání smrti na mexický způsob?


ikona
Mr. Hlad
bruce willis
Bude Bruce Willis nový Charles Bronson? A kdo mu má šéfovat z pozice režiséra?  

Přání smrti je klasika a pokud mluvíme o subžánru revenge filmů, jde možná o ten vůbec nejdůležitější. Charles Bronson si u nás před lety vybojoval VIM a z role architekta Paula Kerseyho, jemuž gangy zabily manželku, dceru, kámoše a nejspíš i křečka, žil skoro až do smrti. Je sice pravda, že sequely za moc nestály, na druhou stranu tuhle scénu s kulometem fanouškům už nikdy nikdo nevezme. Příběhů na téma „zavraždili jste mi někoho, na kom mi záleží, a tak chcípnete" jsme tu měli nepočítaně, skutečný remake však posledních pár měsíců chystal Joe Carnahan.

To už ale neplatí. Carnahan se rozhádal se studiem a na jeho místo teď přišel Gerardo Naranjo. Ten natočil velmi slušný thriller Miss Bala a ukázal v něm, že drsnou a temnou atmosféru umí. Proč ale Paramound a MGM nahradili celkem úspěšného a zajetého režiséra někým, kdo v Hollywoodu v životě nepracoval? Šlo o casting. Carnahan se rozhodl, že hlavní roli bude hrát Frank Grillo. Ten se objevil třeba v jeho Mezi vlky, ale taky v The Warrior a zahraje si jednoho z padouchů v sequelu Captaina Americy. Hvězda to ale není ani zdaleka a v tom je problém. Studio tedy začalo Carnahanovi nutit Bruce Willise a ve hře byli údajně i Will Smith s Bradem Pittem. A to se režisérovi nelíbilo. Každopádně studio má teď za kamerou někoho, kdo nebude dělat problémy, a Carnahan může čekat na to, jak si Naranjo poradí a případně se mu za rok vysmát, nebo na druhou stranu litovat, že tuhle zakázku hodil za hlavu. Viděli byste radši v hlavní roli Willise, nebo za kameru Carnahana a před ní téměř neznámého Grilla?

---

Vytáhni v hospodě: Přání smrti je adaptací knižní předlohy Briana Garfielda. Stejně jako vynikající Rozsudek smrti s Kevinem Baconem. Zkuste si ty dva filmy porovnat a moc rozdílů nenajdete.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace