Trailer vs Film
Tak jsem měl ted možnost zkouknout celýho iron mana 3 a v dobrý kvalitě v angličtině, a musím říct že ti co dělali trailer ho udělali skvěle, protože ti co tu psali že všehno dali do traileru tak se milý, protože tam toho je jenom desetina... klobou dolů
|
reagovat
|

Nechápu, že mi tuten biják tak dlouho unikal. Včera jsem svoji chybu napravil a kralovsky se bavil. Tolik slavnejch herců ve vedlejších rolích... nechápu jak je ukecali. 