Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Bond s Mendesem podruhé?


ikona
Mr. Hlad
007daniel craigjames bondsam mendes
Bude James Bond pokračovat ve spolupráci s režisérem Skyfall?  

Když natočíte komerčně vůbec nejúspěšnější Bondovku a vyděláte spolu s agentem 007 víc jak miliardu, leží vám Hollywood u nohou a v případě, že dostanete chuť na dvousetmilionové drama o výrobě šťourátek do uší, nejspíš je seženete. Sam Mendes naštěstí není magor a hodlá své pozice oscarového režiséra a hitmakera zároveň využít trochu lepším způsobem. Ačkoliv mu nejspíš na stole leží hodně atraktivních nabídek, zdá se, že by se mohl vrátit k agentovi s povolením zabíjet. Konec konců uzavřel s ním jednu etapu, tak by bylo stylové tu novou rozjet.

Zatím samozřejmě není nic jisté, ale podle producenta Baze Bamigboye (okamžitě míří do TOP 10 srandovních hollywoodských jmen) je šance na Mendesův návrat tak 75%, což je hodně slušné. Původně se mu do toho nechtělo, protože následující Bondovky měly být dva filmy natočené zároveň, což je práce na čtyři roky, ale i když scenárista John Logan píše zároveň dvě věci, natáčet se bude nejspíš zvlášť. Mendes teď jen čeká na první nástřel scénáře a pokud se mu bude líbit, pravděpodobně smlouvu podepíše. Momentálně má ale plné ruce práce s divadelní verzí Krále Leara a muzikálem Karlík a továrna na čokoládu. I tak však, pokud půjde vše podle plánu, začnou přípravy na čtyřiadvacátou Bondovku ještě letos v zimě nebo začátkem příštího roku. 

---

Vytáhni v hospodě: Sam Mendes nabídl roli ve Skyfall i Kevinu Spaceymu, ale ten musel kvůli jiným závazkům odmítnout. Neví se, o jakou postavu šlo, ale podle všeho to měl být hlavní záporák.

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace