Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Sequel The Raid potvrzen


ikona
KarelR
bernadalthe raidzhang yimou
Kdy se začne točit a jak naváže na jedničku? 

Není velkým překvapením, že nejlepší akčňák minulého roku fasuje pokračování. O Berandalu, přímém sequelu The Raid, se mluví už nějaký ten pátek. Až nyní ale britský režisér Gareth Evans potvrdil, že je další adrenalinová pecka z Indonésie zatraceně blízko.

 

Scénář by měl být s přehledem hotový a obsazení podepsalo všechno potřebné (přibude do něj hlavně věhlasný borec Cecep Arif Rahman), pročež se kamery můžou podle plánu roztočit už 19. ledna. A to na celých sto dnů, jelikož studio Sony dopředu koupilo americká a latinskoamerická práva na film, čímž tvůrcům nalilo do kapes solidní peníz. Rozpočet se tak oproti milionové jedničce vyhoupne na tři mega, za které by chtěl Evans pořídit i nějakou tu automobilovou honičku.

První scéna Berandalu každopádně začne už dvě hodiny po Raidu, pochroumaného poldu v podání Ika Uwaise tak nečeká příliš dlouhý odpočinek. O zápletce se zatím nic moc neví, ve svých počátcích se ale projekt zabýval válkou vězeňských gangů, takže bychom mohli zamířit rovnou do basy. Tam se padouchů k efektnímu umírnění určitě najde hafo.

 

A kdy Berandal uvidíme? O tom Evans zatím mlčí, s trochou štěstí by jím ale mohl obohatit už letošní podzim. Minimálně tedy na festivalech, ze kterých druhý díl plánované akční trilogie snad opět zamíří i k nám. I kdyby to mělo být jen na pár projekcí, my si ho najdeme!

---

Vytáhni v hospodě: Evans začal Berandal natačet před The Raid, brzy ale zjistil, že na něj nemá potřebný čas ani peníze. Opustil jej tedy ve prospěch daleko menšího The Raid a následně jej přepracoval v jeho pokračování.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace