Snake nakonec kina infiltruje!


ikona
st39.6
metal gear solid
Metal Gear Solid přece jen dostane ještě jednu filmovou šanci. Využije jí? 

Metal Gear Solid je jedna z těch adaptací herního hitu, o které se mluví již několik let, motala se kolem ní spousta producentů a pokaždé skončila v šuplíku mezi projekty, které nespatřily světlo světa. Naposledy to zkoušel Michael De Luca pod záštitou Columbia Pictures, ten ale v roce 2010 prohlásil, že si myslí, že za filmem není dostatek vůle a Metal Gear Solid se na stříbrná plátna prostě nepodívá.

O dva roky později ale přichází producent s podstatně zvučnějším jménem a tvrdí pravý opak. Jmenuje se Avi Arad, tedy člověk, který stojí za vznikem obou filmových Spider-Manů, za Iron Manem, X-Men, nebo třeba za Bladem. Jinými slovy, je to producent, který je zvyklý na řeči typu "tohle zadaptovat nelze". V Japonsku vystoupil na výroční oslavě MGS a spolu s Hideem Kojimou a s bannerem "Metal Gear Solid Hollywood Movie" za zády pronesl, že se pouští do příprav adaptace konzolového megahitu.

Arad tvrdí, že videohry jsou comicsy současnosti a jelikož s těmi má ohromné množství zkušeností (pravděpodobně nejvíc), nemůže se dočkat, až se pustí do produkce MGS. Slib je to velký, k hotovému dílu je ale ještě sakra daleko. Arada čeká shánění scenáristů, pilování jejich práce, nahánění režiséra a samozřejmě náročný casting. Kdo všechno se pod film podepíše krom Arada a Kojimy, jenž bude jistě mít jistou formu dohledu, tedy netušíme. Stejně tak nikdo neví, kdy se film dostane do kin. Do dvou let to ale docela určitě nestihne.

---

Vytáhni v hospodě: Jakožto ředitel Marvelu měl Arad na starost práva k téměř pěti tisícům comicsových postav. Comicsová chlouba Ameriky tak byla velkou část její existence pod dohledem Izraelce - Arad se stal Američanem až v roce 2003.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace