Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Falešný Bourne přesvědčivě sejmul konkurenci

příspěvky 1 - 2 Napsat příspěvek

Joker

Díky :))
239481
Díky *:))*
Joker
0 0
reagovat
Tak Bourne je úspěch jen v porovnání s Recallem apod. protože když se člověk podívá na původní trilogii... První Bourne před 10-ti lety otevřel za 27M, což by dneska bylo 37. A k tomu měl rozpočet jen 60, Damon měl star-power nulovou a začínali tím novou značku. A i další dva díly byly mega-úspěšný, hlavně při porovnání nákladů a tržeb. Plus k tomu vždycky přidaly vysoký čísla z videotrhu, kterej je dneska v podstatě mrtvej. Legacy je IMHO jenom tak so-so, hlavně držet nějak Bournea při životě.

Jinak teda Total Recall je neskutečnej propadák! Ale 80s/90s sci-fi remake bez Arnolda s Farrellem a obrovským rozpočtem... To bylo odsouzený dopředu. Fakt nechápu, co ve studiích pracuje za lidi. Tohle si skutečně může podat ruku s Battleship a Johnem Carterem.

A úspěch Teda těší i mě.
239480
Tak Bourne je úspěch jen v porovnání s Recallem apod. protože když se člověk podívá na původní trilogii... První Bourne před 10-ti lety otevřel za 27M, což by dneska bylo 37. A k tomu měl rozpočet jen 60, Damon měl star-power nulovou a začínali tím novou značku. A i další dva díly byly mega-úspěšný, hlavně při porovnání nákladů a tržeb. Plus k tomu vždycky přidaly vysoký čísla z videotrhu, kterej je dneska v podstatě mrtvej. Legacy je IMHO jenom tak so-so, hlavně držet nějak Bournea při životě. Jinak teda Total Recall je neskutečnej propadák! Ale 80s/90s sci-fi remake bez Arnolda s Farrellem a obrovským rozpočtem... To bylo odsouzený dopředu. Fakt nechápu, co ve studiích pracuje za lidi. Tohle si skutečně může podat ruku s Battleship a Johnem Carterem. A úspěch Teda těší i mě.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se