Justice League bude chtít kráčet ve šlépějích Avengers


ikona
st39.6
justice league
Warneři se po úspěchu marveláckých Avengers pokoušejí nastartovat Justice League. 

Kdo by to byl řekl. U Warnerů si všimli toho drobného úspěchu, který zaznamenal Marvel se svou comicsovou týmovkou Avengers. A někomu v jejich vedení došlo, že by se mohli pokusit o podobnou kulišárnu. Ostatně pod Warnery spadající DC Comics má superhrdinů hromadu, i když řada z nich ještě není tak provařená jako borci od Marvelu. DC má každopádně také jeden vlajkový supertým. Jmenuje se Justice League a o jeho filmové verzi se mluví po celé roky. Jenže tenhle projekt není nikdo schopný dát dohromady.

To by se mělo změnit s Willem Beallem, scenáristou remaku Loganova útěku a Gangster Squad, kterého studio loni tajně najalo, aby se pokusil napsat nový scénář pro Justice League. Beall si na něm pravděpodobně - stejně jako kopa snaživců před ním - právě vylamuje zuby a dojde ještě k mnohým úpravám. To ale není tak důležité. Důležité je to, že se Warneři konečně oklepali a rozhodli se dát comicsové týmovce zelenou. Což je něco, co měli udělat dávno.

Teď je totiž pozdě. Samostatné filmy o Batmanovi a Supermanovi už vznikly a vznikají a místo pro to, aby se na jejich pozadí jakž takž položily základy pro týmovku, není. Nolanův Batman navíc žije ve svém vlastním universu a do Justice League by se hodil asi jako David Rath do Transparency International. Je proto pravděpodobné, že se Warneři pokusí o týmovku rovnou, bez samostatných originů. Možná s restartovaným Batmanem, o kterém se šušká už dlouho. Skoro určitě ale bez Snyderova Supermana a Campbellova Green Lanterna, kteří by také měli existovat v oddělených světech. Justice League má každopádně nakročeno k tomu, aby se stalo realitou. A na rozdíl od předchozích případů to tentokrát Warneři při pohledu na Avengers myslí zcela jistě vážně.

---

Vytáhni v hospodě: Nově jsme také zjistili, že scenáristu vyfasovala Wonder Woman. Je jím Michael Goldenberg, který má na svědomí famózního pátého Pottera (a marně se snažil spasit Green Lanterna), tak z toho snad něco bude.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace