Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Temný rytíř povstal: Nové TV Spoty


ikona
KarelR
the dark knight risestotal recall
Podívejte se na novou stopáž z Batmana, Savages, Total Recall a Rebelky. 

Tak už jen dva měsíce, přátelé. Už za 62 dní vlétne do českých kin netopýří muž, jehož finální zúčtování s Banem nám nabídne napětí, akci, drama... a podle nejnovějších spotů i nějaký ten humor. Mediální kampaň zatím příliš vtípků neodhalila a soustředila se vyloženě na to, jak osudové dobrodružství Batmana čeká. Je proto nadmíru potěšující, že první dva TV Spoty vrací do hry Nolanovu hravější stránku.

Bez té by byl především první díl trilogie ochuzen o řadu vynikajících momentů. Bude humor organicky zapadat i do třetího? Inu, pokud máme soudit z pár nových scén, neměl by to být problém. Morgan Freeman, Michael Caine a Christian Bale nikdy nepatřily mezi herce, kteří neumí prodat odlehčenější moment. A tady jim to s pomocí Anne Hathaway opět šlape na jedničku.

Z nadcházejících filmů nás ale netěší jen Batman. S velkými nadějemi vyhlížíme i celou řadu dalších projektů, z nichž se dnes tři taktéž připomněly v nových spotech. Ať už se na Savages, Total Recall a Rebelku těšíte, nebo ještě potřebujete krapet přesvědčit, měli byste jim těch pár desítek vteřin svého času věnovat. Především comeback Olivera Stonea se i nadále rýsuje jako hodně poctivá podzimní stylovka.

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace