Kevin Smith by měl radši udělat Clerks 3 ve filmovém stylu a ne v divadelním protože ve filmovém to uvidí více lidí a taky bych rád viděl další díly anime Clerks a ještě se plánuje webový animovaný seriál Bluntman a Chronic !!!
|
reagovat
|
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu
.