Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Harry Potter a Relikvie smrti - část 2.: Blu-ray

příspěvky 1 - 5 Napsat příspěvek
Co je to "ebová" hůlka?:-) Snad bezová ne?;-) Proč se musim na tomhle serveru furt přihlašovat? To si neumí pamatovat účet jako každej jinej web?;-) Navíc se dlouho načítaj stránky, s tim sem se u jinejch webů taky nesetkal...
Co se týče Harry Pottera, doufám, že se bude točit dál. J.K. ale musí nejdřív něco napsat, co třeba o mládí Jamese Pottera a spol.? Nebo dokonce o mládí Toma Riddlea? Či Brumbála? Prequelů neni nikdy dost;-) A nebo třeba zrebootovat celou sérii, al to chce ještě čas... aspoň 2 roky;-)

223211
Co je to "ebová" hůlka?:-) Snad bezová ne?;-) Proč se musim na tomhle serveru furt přihlašovat? To si neumí pamatovat účet jako každej jinej web?;-) Navíc se dlouho načítaj stránky, s tim sem se u jinejch webů taky nesetkal... Co se týče Harry Pottera, doufám, že se bude točit dál. J.K. ale musí nejdřív něco napsat, co třeba o mládí Jamese Pottera a spol.? Nebo dokonce o mládí Toma Riddlea? Či Brumbála? Prequelů neni nikdy dost;-) A nebo třeba zrebootovat celou sérii, al to chce ještě čas... aspoň 2 roky;-)
0 0
reagovat
cela Potterova serie bylo pro me jednim velkym WTF a sem opravdu rad, ze to skoncilo.
223195
cela Potterova serie bylo pro me jednim velkym WTF a sem opravdu rad, ze to skoncilo.
0 0
reagovat
Yates má výkyvy. Pětka je jeden z nejlepších dílů HP série, navzdory nudné knize. Šestka je blbě zvládnutý díl, vůbec nejhorší z filmové série, navzdory dobré knize. První část sedmičky je skvělá, mnohem lepší, než knížka, postavy se chovají přirozeně a nešustí papírem, ačkoli je hodně přesně dodržena linie příběhu. A osmička je jeden z nejhorších dílů, ačkoli je nutno přiznat, že druhá polovina sedmičky knížky je velice zkažená. I tak se dalo z posledního dílu "vytřískat" víc. Nevím, jestli se dá všechna vina za děsnou šestku a špatnou osmičku svalovat na Yatese, určitě nese nejméně stejně velký podíl na tom, co z těch filmů nakonec vzniklo, Steve Kloves.
A nehrozí, že bych si tohle koupila na Blu-ray, když ostatní mnohem lepší díly mám "jen" na DVD...;)
223124
Yates má výkyvy. Pětka je jeden z nejlepších dílů HP série, navzdory nudné knize. Šestka je blbě zvládnutý díl, vůbec nejhorší z filmové série, navzdory dobré knize. První část sedmičky je skvělá, mnohem lepší, než knížka, postavy se chovají přirozeně a nešustí papírem, ačkoli je hodně přesně dodržena linie příběhu. A osmička je jeden z nejhorších dílů, ačkoli je nutno přiznat, že druhá polovina sedmičky knížky je velice zkažená. I tak se dalo z posledního dílu "vytřískat" víc. Nevím, jestli se dá všechna vina za děsnou šestku a špatnou osmičku svalovat na Yatese, určitě nese nejméně stejně velký podíl na tom, co z těch filmů nakonec vzniklo, Steve Kloves. A nehrozí, že bych si tohle koupila na Blu-ray, když ostatní mnohem lepší díly mám "jen" na DVD...*;)*
0 0
reagovat
:+
223119
*:+*
0 0
reagovat
Poslední tři díly Pottera mají s knihami od Rowlingové pro mě jednu skutečně podivuhodnou vlastnost - totální zapomenutelnost. Ani ne před měsícem jsem vzpomínal co za filmy jsem vlastně loni viděl a na jediného Pottera jsem si vůbec nevzpomněl, navzdory tomu že novinek jsem v kině loni dal jen něco přes dvacet, což není mnoho. O čem přesně byl bych z hlavy dohromady nedal už vůbec - pro předchozí Yatesovy díly krom částečně pětky platí to samé, a pro knihy když jsem je četl také, do dvou měsíců se mi z hlavy komplet vypařily (a i z té pětky si ostatně víc pamatuju jen pár konkrétních scén, ne příběh - na rozdíl od starších Potterů).

S obranou Yatese bych to tedy moc nepřeháněl - pětka se mu dost povedla, ale všechny následující díly zakonzervoval do podoby nezajímavého průměru na kterém není doslova nic co by bylo jakýmkoli způsobem výjmečné, nic co by dokázalo zaujmout... ale zároveň také nic co by vysloveně uráželo (s přihlédnutím k předloze), takže z tohohle pohledu rozhodnutí producentů ho u série udržet maximálně chápu. Yates je jen řemeslník, nic víc, ve výsledku o nic méně rutinérský než Newell.
223118
Poslední tři díly Pottera mají s knihami od Rowlingové pro mě jednu skutečně podivuhodnou vlastnost - totální zapomenutelnost. Ani ne před měsícem jsem vzpomínal co za filmy jsem vlastně loni viděl a na jediného Pottera jsem si vůbec nevzpomněl, navzdory tomu že novinek jsem v kině loni dal jen něco přes dvacet, což není mnoho. O čem přesně byl bych z hlavy dohromady nedal už vůbec - pro předchozí Yatesovy díly krom částečně pětky platí to samé, a pro knihy když jsem je četl také, do dvou měsíců se mi z hlavy komplet vypařily (a i z té pětky si ostatně víc pamatuju jen pár konkrétních scén, ne příběh - na rozdíl od starších Potterů). S obranou Yatese bych to tedy moc nepřeháněl - pětka se mu dost povedla, ale všechny následující díly zakonzervoval do podoby nezajímavého průměru na kterém není doslova nic co by bylo jakýmkoli způsobem výjmečné, nic co by dokázalo zaujmout... ale zároveň také nic co by vysloveně uráželo (s přihlédnutím k předloze), takže z tohohle pohledu rozhodnutí producentů ho u série udržet maximálně chápu. Yates je jen řemeslník, nic víc, ve výsledku o nic méně rutinérský než Newell.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se