Pixar hlásí nové projekty


ikona
Mr. Hlad
pixar
Napraví si studio po druhých Autech reputaci?  

Vydělávat peníze je hezká věc, všechno má ale svoje hranice. Auta 2 sice nebyl vyloženě komerční průšvih, v kinech se filmu ale nedařilo tak, jak jsou u Pixarů zvyklí a o nadšení ze strany recenzentů a diváků se také moc mluvit nedá. Na druhou stranu peníze se hrnuly ze všech těch baťohů, penálů, osušek a podobných blbůstek. Problém druhých Aut byl však především v tom, že díky nim přišel Pixar o pověst originálního studia, které se nebojí odvážných projektů. Prostě to byl po Toy Story 3 další sequel a tentokrát naprosto zbytečný. Teď nás čeká zajímavý projekt Brave, a pak hned pokračování Příšerek, s.r.o., na rok 2013 je navíc oznámen auťácký spin-off Planes a člověk by se tak mohl začít trochu bát. U Pixarů si jsou naštěstí vědomi toho, co z nich udělalo hvězdy, a tak oznámili dva nové projekty. Originální projekty.

Na názvy a podrobné zápletky je ještě sice hodně brzy, ale už teď víme, že v roce 2013 uvidíme pixarovský animák, který bude o dinosaurech a děj se má odehrávat ve světě, kde Zemi minula smrtící kometa a dinosauři tak přežili. Režírovat bude Bob Peterson, jenž seděl za kamerou třeba u Vzhůru do oblak. O rok později bychom se měli v také zatím nepojmenovaném animáku podívat do lidské mysli. Konkrétně prý uvidíme, co se lidem odehrává v hlavě, když se rozhodují o důležitých věcech. Za kameru se posadí tvůrce Příšerek s. r. o. Pete Docter. Na obrázky a bližší informace si ještě pár měsíců nejspíš počkáme, už teď ale oba projekty vypadají daleko zajímavěji než poslední dobrodružství Bleska McQueena a tupého Buráka. Je fajn, že u Pixarů chápou, co jejich diváci chtějí.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace