Robert Zemeckis se vrátí k hranému filmu


ikona
st39.6
robert zemeckis
Zemeckisovy animované plány zkrachovaly na Mámě mezi Marťany. Co teď? 

Robert Zemeckis nenatočil hraný film už jedenáct let. Jeho poslední neanimák byl Trosečník s Tomem Hanksem (ano, čas opravdu letí tak rychle) a od té doby režisér Návratů do budoucnosti, Honby za diamantem, Forresta Gumpa nebo Falešné hry s králíkem Rogerem pořád jen experimentoval s počítačovou animací. Vznikl z toho nezajímavý Polární expres, docela povedený Beowulf a Vánoční koleda.

A přestože chtěl Robert svojí motion-capture technologii používat i nadále, neúspěch Mámy mezi Marťany a potupa, o kterou se postaral Cameronův Avatar, jí poslaly k šípku. Odpadl tak i jeho dlouho chystaný remake Žluté ponorky a režisér má od té doby volno, i když se i nadále činí jako producent. Spekulace o jeho návratu ke hranému filmu na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat a z Hollywoodu teď zazněla trasa první možné cestičky, kterou by se mohl vydat.

Studio Paramount Pictures se ho totiž snaží překecat k tomu, aby se ujal režie Flightu, filmu podle scénáře Johna Gatinse (Real Steel). Snímek by měl vyprávět o pilotovi, který se stává oslavovaným hrdinou poté, co přistane s porouchaným letadlem plným pasažérů. Nikdo ale neví jednu docela zásadní věc: onen "hrdina" pilotoval pod vlivem drog a alkoholu. Film by tedy měl vyprávět spíš o tom, jak se popere s nezaslouženou slávou.

Původně si chtěl film natočit sám Gatins, jenže Paramount má o Zemeckise opravdu veliký zájem. Navíc se spekuluje o tom, že by si mohl v hlavní roli zahrát Denzel Washington, jehož jméno by se vedle toho Zemeckisova mohlo postarat o docela solidní pozornost. O to jde Paramountu především. A co vy? Chcete Zemeckise zpátky u hraného filmu?

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace