Nejlepší plakáty roku 2010


ikona
Mr. Hlad
mz nejplakát
Jaké klenoty se urodily mezi loňskými plakáty? 

Nejlepší trailery? Máme. Nejlepší filmy? Máme. Nejlepší plakáty? Máme. Máme všechno. Největší a nejdůležitější web zabývající se filmovými plakáty IMP Awards i letos vyhlásil to nejzajímavější a nejpovedenější, co se v téhle oblasti v loňském roce událo. Kdo tyhle ceny sleduje pravidelně, dobře ví, že se nevyhlašuje jen nejlepší a nejhnusnější plakát, ale že obvykle dostanou prostor i mnohem bizarnější kategorie.

My začneme ale tím normálním. Nejzajímavějším plakátem loňského roku je podle IMP Awards Rabbit Hole. Možná nečekaný ale rozhodně zajímavý kousek. Příjemný je i fakt, že vítězný poster podle všeho propaguje i dobrý film. Jako nejlepší teaser poster byl zvolen Harry Potter a relikvie smrti. Škoda, že hořící Bradavice jsou na obrázku efektnější a výpravnější než celý první film.

 

Na opačném stupni hodnotící škály se ocitlo akční béčko Gangsteři a jeho sbírka lidí s nepadnoucími hlavami. Jako každý rok nás ale zajímají spíš ty divné ceny. Vítězem v kategorii Nejnevhodněji umístěný nos je plakát k nové verzi Karate Kid, na němž Jackie Chan strká frňák tam, kam by rozhodně neměl. Ocenění v sekci Plakát obsahující sex s medvědem má hned dva vítěze a to Méďu Béďu a Chlupatou pomstu a nejotravnější výraz má Tracy Morgan na plakátu k Poldům.

 

 

Vítěze, poražené i všechny možné a nemožné kategorie si můžete prohlédnout tady.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace