Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Z vesmíru rovnou za klavír


ikona
Mr. Hlad
steven spielberg
Spojí Zachary Quinto síly se Stevenem Spielbergem?  

Nejspíš každý herec se chce objevit v životopisu, protože v očích mnoha diváků je každá biografie automaticky dobrým filmem a herecký výkon hlavního představitele či představitelky je tím lepší, čím víc se podobá člověku, jehož hraje.

Nemáme životopisy rádi. Většina z nich je zbytečně dlouhá a režiséři se mnohdy ani nesnaží přijít s něčím novým a neokoukaným. V případě biografie legendárního amerického skladatele a pianisty George Gershwina by to ale mohlo dopadnout lépe. Na film si totiž dělá zálusk Steven Spielberg. Ten sice nový projekt oznamuje každé tři měsíce, ale už fakt, že má o něco takového zájem, naznačuje, že by tenhle film mohl být něčím víc než jen dalším řadovým životopisem, u něhož se diváci, kteří Gershwinovou hudbou nežijí, unudí k smrti. Steven sice zatím nic nepodepsal a je dost možné, že režírovat nakonec bude někdo úplně jiný, podepsala ale hlavní hvězda.

A je to zatraceně zajímavé jméno. Hudební legendu si totiž zahraje Zachary Quinto. Jeden z mála důvodů, proč ještě někteří lidé koukají na seriál Hrdinové a ušatý Spock ze Star Treku. V televizi i ve filmu odvedl Quinto vždycky hodně dobrou práci, ale chvilku to vypadalo, že na něj Hollywood kašle, protože nové role nepřicházely. Teď se ale zdá, že Quintovi se vyplatilo čekat. Herecký talent rozhodně má, o charismatu nemá smysl polemizovat a hlavní role v životopisu George Gershwina by s jeho kariérou mohla poměrně zásadním způsobem pohnout. Zasloužil by si to.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace