Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

… a ve 3D bude všechno


ikona
Mr. Hlad
clash of the titansharry potter
U jakých filmů nafasujeme brýle a zaplatíme vyšší vstupné?  

Před několika hodinami se z Avatara stal nejvýdělečnější film všech dob a i ti největší tradicionalisté v Hollywoodu si museli přiznat, že na tom 3D asi něco je. A lidé ho chtějí. Každý druhý film, který se dnes ohlásí, už s třetím rozměrem počítá a studia se snaží ty, co už jsou skoro hotové, narychlo předělat a zatraktivnit.

O tom, že 3D možná čeká i Souboj titánů, jsme už psali. Teď už se zdá, že je to oficiální a Sam Worthington tak bude potvory z řecké mytologie likvidovat poněkud plastičtějším způsobem. Souboj titánů je jedním z nejočekávanějších filmů jara a tohle mu může v očích teenagerů lačnících po akční podívané jen pomoci. Původní premiéra byla plánovaná už na 26. března, ale zdá se, že tohle datum Louis Leterrier nestihne. Žádný zásadní posun nás ale pravděpodobně nečeká a Souboj titánů se do kin podívá už 2. dubna. Na překopání do 3D dostali tvůrci pět milionů, tak uvidíme, co s nimi provedou, ale snad se nestane, že by se jim jejich film rozsypal pod rukama, když musí pracovat takhle narychlo.

To, že stejné rozhodnutí padlo i u posledního dvoudílu Harryho Pottera, asi žádné velké překvapení není. Warnerům tahle série pomalu končí, a tak by rádi vydělali co nejvíc, než Harry odmaturuje. Na rozdíl od tvůrců Souboje titánů mají na předělávání do 3D mnohem více času a datum premiéry se nemění. David Yates ukázal, že z téhle kouzelnické série se dá vytáhnout hodně dospělá, temná a akční podívaná a třetí rozměr by ji určitě mohl pomoci. A ty tržby by konečně mohly být miliardové.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace