Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Cageův Ghost Rider trochu jinak


ikona
Mr. Hlad
ghost ridernicolas cage
 

Nicolas Cage už sice není zdaleka taková hvězda jako před deseti lety, ale pořád v Hollywoodu nejspíš nenarazíte na producenta, který by ho vyhodil ze své kanceláře, když se přijde poptat na práci. Cage je navíc dříč a když si něco usmyslí, tak toho dosáhne. Před pár lety chtěl mermomocí natočit comicsový film a když mu to nevyšlo u Constantinea, skončil u Ghost Ridera. Všichni víme, že to nedopadlo úplně nejlépe, ale Cage se i tak nevzdává myšlenky na pokračování.

Ačkoliv jak to tak vypadá, klasické pokračování to nejspíš nebude. Ghost Rider 2 by se totiž podle Cage měl vydat zcela jinou cestou než jednička. Údajně nás čeká méně westernových prvků, které v prvním díle stejně moc nefungovaly, a příběh bude více „mezinárodní.“

Co si pod tím máme představit? Je to jednoduché. Pekelný zabiják s hořící lebkou místo hlavy se na své motorce vydá na cestu skrze Evropu. Údajně by měl být nějakým způsobem napojený i na církev a Cage mluví i o tom, že by si pár prvků rád vypůjčil z filmů jako je Šifra mistra Leonarda. Zní to jako prvotřídní mišmaš bez koncepce, ale na druhou stranu Evropa nabízí po mytologické stránce rozhodně zajímavější padouchy než je přehrávající Wes Bentley, což je rozhodně plus. Teď ještě vyšachovat Marka Stevena Johnsona a můžeme pomalu začít doufat v dobrý film.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace