Buffy se vrací


ikona
Mr. Hlad
remake
 

Bohužel ale bez svého tvůrce Josse Wheddona. Ten momentálně nejspíš oslavuje, protože jeho Dollhouse dostal druhou sezónu, ale informace o předělávce jeho prvního většího projektu mu tu dobrou náladu možná trošku pokazí. Na druhou stranu zmíněný seriál málem skončil dřív, než začal a kultovní Firefly se také v televizi moc neohřál, takže Wheddona u producentů možná doprovází pověst člověka, který sice píše dobré scénáře, ale peníze z něho netečou. A takového je lepší držet si od těla.

Novou zabíječku upírů bude tedy remakovat režisérka filmové verze Fran Rubel Kuzui a její manžel Kaz Kuzui (ta jména znějí jak z Hvězdných válek). Ti dva jsou totiž majiteli práv na celou značku Buffy. Spolupráci s Jossem Wheddonem, jenž z průměrně nezajímavé teenagerské hororové podívané udělal seriálovou legendu, zatím Kuzuiovi nevylučují, ale momentálně nemá s novým projektem nic společného. A jaká by měla nová Buffy být? Temnější, výpravnější a s potenciálem na seriál, počítačové hry a comicsy. Zkrátka dojná kráva. S návratem vedlejších postav se nepočítá a restartovat se bude zcela od základů. Pakliže však nebudou mít tvůrci Josse Wheddona, obávám se, že fanoušci příběhů upírské likvidátorky budou  na celou novou Buffy zvysoka kašlat.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace