Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Wall Street 2. Se Shiou?


ikona
Mr. Hlad
michael douglasoliver stoneshia labeouf
 

Oliver Stone, který se nechal hrdě titulovat „svědomí Ameriky,“ je posledních pár let poměrně k smíchu. Jeho World Trade Center je zážitek, který otřese i tím nejotrlejším filmovým divákem a při pohledu na jeho uměle kontroverzní Comandante si člověk říká, jestli je Stone sváteční patriot, režisér, co udělá pro úspěch všechno, nebo prostě jen idiot. Ale abychom byli fér – Stone zažil už lepší časy a rozhodně se pod pár hodně dobrých filmů podepsal.

Jedním z nich je bezpochyby Wall Street, díky kterému má Michael Douglas doma Oscara. Před dvěma lety Foxové oznámili, že si pořídili práva na pokračování a počítalo se právě i s návratem Douglasova Gordona Gekka. Ale teprve teď se začíná něco dít. Comeback žraloka kapitalismu má Oliver Stone nakonec nejen produkovat, ale i sám režírovat. Gekko by pod jeho vedením měl narazit na mladíka, který má talent a mohlo by z něho něco být. Minimálně pár milionů na kontě. Vypadá to tedy, že druhé Wall Street bude v podstatě úplně to samé co jednička, jen Charlieho Sheena dost možná nahradí Shia LaBeouf, jenž momentálně jedná o tom, že by se vedle Douglase objevil. Douglas i Stone by nějaký pořádný hit potřebovali a pokračování/zremakování jejich společného hitu rozhodně není špatný nápad. Zvlášť v době všudypřítomné ekonomické krize. Jestli se jim ale podaří navázat tam, kde přestali, zjistíme nejspíš až za dlouho.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace