Tato stránka používá cookies. Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.

Rozjedou to Boyle a Pratchett?


ikona
Mr. Hlad
danny boyleterry pratchett
 

Terry Pratchett je spisovatel s obrovskou fanouškovskou základnou. Jeho Zeměplochu zná snad každý, kdo kdy přičichnul k fantasy, a více než třicet knih je i pro Hollywood dostatečný důvod k tomu, aby se začalo uvažovat o nějaké té adaptaci. Jestliže se ale těšíte na Mrakoplaše, Smrtě nebo městskou hlídku, můžete být v klidu. Zeměplocha zatím zůstává jen v knižní podobě a ve dvou televizních filmech. Hollywood má totiž zájem o jiného Pratchetta.

Hrdiny trilogie, jež u nás vyšla pod názvem Vyprávění o Nomech, jsou prťaví skřítci, které okolnosti občas donutí k tomu, aby společně nasedli na kamion, bagr nebo něco podobného a vyrazili do ulic. Zkrátka je to poměrně velká divočina. O filmové adaptaci se už před nějakou dobou mluvilo a velký zájem o ni měl Danny Boyle, avšak hlavouni v DreamWorks to viděli jinak. Teď však Boyle může machrovat s Oscarem, a tak se celá záležitost znovu otevírá. Scénář k Velké jízdě by měl mít na starosti Boyleův oscarový kolega Simon Beaufoy, je však otázka, zda se tvůrce Milionáře z chatrče bude chtít k prckům v kamionu ještě vrátit.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace