Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Srandisti Penn, Carrey a Del Toro?


ikona
Mr. Hlad
benicio del torofarrellyjim carreysean penn
 

Některé obsazovací novinky se píší poměrně obtížně. Ačkoliv existuje více zdrojů, u kterých se dá jejich „úroveň pravdivosti“ ověřit, stále v člověku hlodá pocit, že „tohle je zkrátka až příliš hvězdné a příliš divné.“ Podobně se cítíme vždycky, když píšeme o Stalloneových The Expendables (50 Cent se nakonec neobjeví, nahradí ho nejspíš Terry Crewes) a teď se předvedli i bratři Farrellyové. A nebo mediální oddělení MGM.

V jejich novince Three Stooges se totiž podle všeho objeví Sean Penn (2x Oscar + 3x nominace), Benicio Del Toro (1x Oscar + 1x nominace) a Jim Carrey (0x Oscar, ale 2x Zlatý Globus a 4x nominace). Tahle trojice v jednom filmu by byl zkrátka až příliš velký zázrak, nehledě na to, že Penn natočil poslední komedii před dvaceti lety a Benicio Del Toro snad nikdy. Bratři Farrellyové, jejichž poslední filmy za moc nestály a v kinech příliš neuspěly, buď přišli po dlouhé době s opravdu povedeným vtipem, a nebo mají v ruce vážně hodně dobrý scénář.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace