Segal zyebe Stillera


ikona
Mr. Hlad
ben stiller
 

Člověku zkrátka musí dělat radost, když se podívá, jak probíhala kariéra režiséra Petera Segala. Od třetí Bláznivé střely točí velmi slušné komedie a i když jeho jediné zaškobrtnutí v podobě druhého Zamilovaného profesora většina diváků téměř nepřežila, dokázal si Segal vybudovat pověst člověka, který jednoduše umí pobavit. V Trestné lavici navíc naznačil, že umí s kamerou dělat věci, za něž by se nestyděl ani nadprůměrný akční řemeslník a v Dostaňte agenta Smarta tohle jen potvrdil.

Segal sice zkrátka žádná hvězda není, ale ví, jak se vetřít do přízně diváků. Toho si nejspíš všiml i Ben Stiller a tvůrci třetího dílu série Fotr je lotr. Právě Segal totiž nakonec nejspíš usedne na režisérskou sesli. Původně se pro Little Fockers počítalo s režisérem komedie Role Models Davidem Wainem, ale nakonec to vypadá, že přednost dostane právě Segal. Je to pochopitelná a podle všeho i dobrá volba, jen se malinko nemůžu ubránit pocitu, že už je ho pro obyčejnou dialogovou komedii trošku škoda.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace