Tipni si svého upíra


ikona
imf
 

Krvesajové jsou "in". Nemusí prožívat školní lásky nebo trpět pod ocelovou pěstí Bladea, úplně stačí když jsou patřičně sexy a kočkují se s vlkodlaky. Ani změna obsazení Underworldu nezabránila v útoku na dvacetimilionovou metu, jakkoliv byla tahle krevní dávka zkalena opětovným prvenstvím Paula Blarta. Větší jatka než v Underworldu se však odehrávala během nedělního večera a především následujících čtyřiadvaceti hodin. Kdo bude na pátém místě... nikdo netrefil kompletní sestavu, spousta lidí netrefila dokonce ani čtyři filmy z pěti. Na vině je průšvihové Inkoustové srdce (Brendan Fraser asi definitivně končí), oscarovými nominacemi nakopnutý Milionář z chatrče a nevyzpytatelný Hotel pro psy. Ve světle všech těchto útrap je skoro zázrak, že Azirafal a Jeržik přeskočili hranici 76 procent. Tipy u všech zúčastněných filmů šly ale přes devadesát. Mírný propad Paula Blarta skvěle odhadnul novoten (98,1), hravé a neklidné upíry vychytali MeaCulpa a wrestling (99) a u Eastwooda šli dokonce Rage a Charlotte na rovných sto procent. Hotel pro psy mělo jedenáct lidí (z 57). Revan a Mariano shodně za 86,8%. Na Milionáře vsadilo osmnáct lidí, nejlépe potom vítěz kola Azirafal a Cival (99,1).

 

Sezónní žebříček už začíná dostávat jasnější kontury. Největším "zbabělcem" zůstává s přehledem sohaj, který opět nehlasoval a vystřelil s velkým náskokem na první místo. Do konce sezóny už ale nesmí ani jednou vynechat a mohl by ze svého trůnu odpochodovat už v příštím kole. Podobně se to stalo aktuálně čtvrtému kyllerovi. V tomto kole byl 33. a zaznamenal pokles o skoro devatenáct procent! I druhý -dRaGoN- šel dolů o osm procent, ale v aktuálním kole se držel zuby, nehty, takže uhájil slušný post před dorážejícím Civalem, který šel o příčku nahoru. Od pátého místa dolů už nastupují hráči, kteří ani jednou nevynechali. killerzeli, Luc44 a Rastr měli tentokrát průměrné až podprůměrné výsledky. To ovšem neplatí o liukovi, který se mocnými tempy žene do čela. Momentálně je na osmém místě a nechává vzpomenout na bezkonkurenční finiš v první sezóně. O něco klesnul Georgee (deváté místo), přičemž absence katapultovala na desáté místo Jarduse (podobně stoupali i Memphis a freeker). Mezi největší skokany za hranicí Top 10 můžeme považovat Azirafala (osm míst nahoru), Silence (+8), Revana (+9) nebo sonnycrocketa (+10). Spousta lidí padala i opačným směrem, ale seznam by byl příliš dlouhý. Ani nadcházející kolo není bez rizik, navíc se nám blíží uzávěrka měsíční tipovačky, takže vemte rozum i štěstí a vší silou ho chlístněte na monitor. Co se udrží, to natipujte. Komu funguje něco jiného, třeba lógr z kafe nebo skořápky na vodě, může se pochlubit v diskuzním klubu. A přihodit k tomu pochvalu mihhimu, který je ve vylepšování tipovacího rozhraní jednoduše neúnavný.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace