Užíváním této stránky souhlasíte s
všeobecnými podmínkami
.
Tato stránka používá
cookies
.
rozumím
PŘIHLÁSIT
|
REGISTROVAT
AKTUALITY
RECENZE
TRAILERY
MULTIMEDIA
DVD/BD
O MOVIEZONE
AKTUALITY
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
RECENZE
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
TRAILERY
OLDIES
MULTIMEDIA
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
DVD/BD
BLU-RAY
NOVÁ DVD
O MOVIEZONE
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
OLDIES
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
BLU-RAY
NOVÁ DVD
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
Diskuze k článku
Pes vede, Sandler a Pitt se drží
příspěvky
1 - 7
Napsat
příspěvek
váš komentář
zrušit
zrušit
odeslat
TheDarKnight
05.01.2009 19:15:18
Cival
jj brzdim to víš když je hodně novinek je hodně komentarů
119198
*:D* jj brzdim to víš když je hodně novinek je hodně komentarů *:+*
Cival
0
0
reagovat
Cival
05.01.2009 19:05:45
DarkKnight: zas te chyta tvuj grafomansky amok. Brzdi pls
119197
DarkKnight: zas te chyta tvuj grafomansky amok. Brzdi pls *:o*
0
0
reagovat
TheDarKnight
05.01.2009 19:00:37
Ale nejsem si vubec jisty s grand torinem Clint Eastwood je naprosto skvělý ale přesto....
119196
Ale nejsem si vubec jisty s grand torinem Clint Eastwood je naprosto skvělý ale přesto....
0
0
reagovat
TheDarKnight
05.01.2009 18:51:59
(=LIFTY=)
defiance o víkendu 121 000 (estimate), celkově 198 000 (od 31.12.) ale zatim jen ve dvou kinech
119194
defiance o víkendu 121 000 (estimate), celkově 198 000 (od 31.12.) ale zatim jen ve dvou kinech *:+*
(=LIFTY=)
0
0
reagovat
(=LIFTY=)
05.01.2009 18:47:12
Ach tak, přesunuli mu premieru
119191
Ach tak, přesunuli mu premieru*:)*
0
0
reagovat
(=LIFTY=)
05.01.2009 18:45:49
A jak vůbec dopadl Zwickův Defiance?
119188
A jak vůbec dopadl Zwickův Defiance?
0
0
reagovat
xxendxx
05.01.2009 11:05:17
Unborn překvapí.... Míšovo jméno v trailerech to na 18-20 mega dotlačí, si myslim :)
119113
Unborn překvapí.... Míšovo jméno v trailerech to na 18-20 mega dotlačí, si myslim :)
0
0
reagovat
TOP Diskuze
36
První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá
23
První dojmy: komiksovka Supergirl
20
Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea?
16
Sláva: V.I.M.
15
Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.?
14
Supergirl: Recenze
12
Shrek 5: Teaser 2
11
Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
8
Úkryt nebo past: Trailer
14
Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem
Komentáře
Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea?
Free_Soul
Co jestli jsem viděl? Annu, Ballerinu, Ava: Bez soucitu, cokoliv s Millou Jovovich? Bohužel ano.
Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea?
Free_Soul
Nesmíš všechno brát doslova. Když o někom řeknu, že je ču*ák, taky tím nemyslím, že má cca 15 cm (když stojí) a mírně kónickou hlavu
Téma: V čem jsou filmy Posedlost a Backrooms výjimečné?
mimomisu
Hezky napsáno
Supergirl: Recenze
Jarita12
Myslíš ta Rachel Zegler, na kterou stála fronta na podpisy v Londýně každý večer po skončení Evity, za kterou vyhrála cenu Olivier, a teď se s ní chystá na Broadway?
Šla jsem okolo a věř mi, takové davy rozhodně nečekají na "opruzenou" fiflenu, za kterou jí má zhrzená internetová bublina.
The Weight: Trailer
5h1nj1
Chtel bych si zase Crowea poradne uzit, ale bojim se, ze i tady bude mit jen par minut.
Supergirl: Recenze
LarryKrotSe
Mi pride, že každy kto tomu dava menej ako 6/10 od toho musel očakavať noveho Temneho Rytiera. Možno po tom čo som videl Deň Odhalenia, film s najviac sračkovým scenarom aký ozrel svetlo sveta, som trochu otupený, ale mne scenar supergirl prišiel uplne v pohode, nič svetoborné ale ani nič čo by ma naštvalo. Mám pocit, že film trpi len na to, že dnes sú už ludia unavení týmto žanrom… keby to ide do kin 5 rokov dozadu, tak to všetci chvalia. No suhlasim, že zaporak je slabý… celý film som si vravel, že mali spraviť zaporaka z Loba, lebo pri ňom mi tiež trochu vadilo, že ho uvedu slovami že ide o totalne zle monštrum a pri tom to bol uplne cool typek čo sa len tvari, že je zlý…
Den odhalení: Recenze
fabec
Tak to jste odešli před nejlepší scénou. To už jste měli vydržet
Když už nic, tak ten finální souhrn je opravdu dobře natočenej
Den odhalení: Recenze
yeniczek
LOL
AKTUALITY
Novinky
Témata
Na obzoru
RECENZE
Aktuální recenze
Kinovýhled
VIM
TRAILERY
Trailery
Oldies
DVD/BD
Blu-ray
Nová DVD
O MOVIEZONE
Tiráž
FAQ
Statistiky
Kontakt
Všeobecné podmínky
Nastavení souhlasu
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.
Kontakty:
Technická podpora
|
Redakce
Registrace
Přezdívka
E-mail
Přečetl jsem si
všeobecné podmínky
a souhlasím.
Registrovat se
Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
Zapomenuté heslo
E-mail
Zaslat instrukce emailem
Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomenuté heslo
Přihlásit se
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:
Přihlásit se
cont
Registrace
Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Vytvářet filmové blogy
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se