Tarzan z Karibiku


ikona
Mr. Hlad
stephen sommerstarzan
 

Stephen Sommers možná nepatří mezi nejlepší režiséry, ale fakt, že se mu podařilo natočit první dvě Mumie a vydělat tak studiu velmi slušné peníze, mu nikdo neodpáře. Jeho Van Helsing však už tak dobře nedopadl. Mizerné triky a velmi nezvykle pojatý Drákula zapříčinili, že tahle pocta klasickým hororům nedopadla zdaleka tak dobře, jak se doufalo. Sommerse teď může hřát u srdce, že třetí Mumie také nebyl bůhvíjaký úspěch a že v létě bude mít premiéru jeho ambiciózní akčňák G. I. Joe: Rise of Cobra. Jako u každého podobného filmu se samozřejmě mluví o tom, že G. I. Joe by v případě úspěchu měla být minimálně trilogie, je však možné, že věci půjdou trošku jinak, než jak by si tvůrci představovali. Stephen Sommers se totiž nedávno upsal k režii Tarzana.

Jeho velký filmový návrat už nějakou dobu chystal Guillermo del Toro, avšak při jeho vytíženosti bychom se dalšího dobrodružství dítěte vychovaného v džungli dočkali asi až za hodně dlouho. Stephen Sommers si s sebou přivedl scénáristu Stuarta Beattieho, jenž s ním pracuje na G. I. Joe a je zodpovědný třeba i za Collateral, Austrálii nebo Piráty z Karibiku. A právě ti by měli sloužit jako hlavní inspirační zdroj pro Tarzana. Beattie přímo slíbil, že film by měl vypadat jako Piráti z Karibiku v džungli se spoustou parkourových akčních scén. Někdo by si tu zkrátka evidentně rád nastartoval další úspěšnou filmovou sérii. Teď ještě zbývá najít herce, jenž by byl ochotný strávit většinu filmování ve slipech vyrobených z kůže leoparda.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace