Jack Black na cestách


ikona
Mr. Hlad
jack black
 

 Jack Black se nebojí vybírat si čas od času nějaké ty méně komerčně zajímavé projekty, ale vedle Prosíme, přetočte a Božího zápasníka musí také vydělávat. Jako Kung Fu Panda byl výborný, v Tropické bouři překvapivě trošku zatlačený do pozadí, ale i tak si svoje místo na filmově-komediálním nebi pečlivě hlídá. Příští rok má v plánu komedii The Year One, v níž si zahraje spolu s Michaelem Cerou lovce, které před stovkami let vykopne jejich vlastní kmen kvůli tomu, že se flákají a nic nedělají. Producent Judd Apatow je zárukou jisté kvality a režie se ujme klasik Harold Ramis, jenž je zodpovědný za Přeber si to, Na Hromnice o den více nebo scénáře k oběma dílům Krotitelů duchů. Další plány ale donedávna Black neměl.

Teď je ale situace jiná, protože se upsal k poměrně zajímavému projektu. Gulliverovy cesty patří mezi literární klasiku a putování volnomyšlenkářského dobrodruha, který objevuje tajuplné země, má stále svoje kouzlo, i když je předloha stará už téměř tři století. Spisovatel Jonathan Swift poslal svého hrdinu mezi liliputy, obry, na létající ostrov a seznámil ho i s mluvícími koňmi, avšak celá kniha byla více než jen fiktivním dobrodružným cestopisem. Jack Black v hlavní roli ale naznačuje, že všechny filosofické přesahy a satira na soudobou společnost budou nejspíš zatlačeny hodně do pozadí. Gulliverovy cesty by podle všeho měly kombinovat živé herce s CGI animací a možná právě proto bude režírovat Rob Letterman. Ten zatím natočil jen Příběh žraloka a příští rok se do kin dostane jeho další animák Monsters & Aliens. Gulliverovy cesty pro něj bude první film, v němž si bude muset poradit s živými herci. Scénář pochází z pera tvůrců Kopaček a Shreka a je už nějakou dobu hotový. Teprve však s Jackem Blackem a jeho jménem na smlouvě se konečně může v březnu začít natáčet.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace