Dejte Jacksonovi teploměr!


ikona
imf
samuel l. jackson
 

Škrtil hady, nechal si udělat sněhobílý přeliv, aby mohl honit po všech čertech Haydena Christensena a teď má asi zase zvýšenou teplotu. Chce si totiž zahrát záporáka v remake kultovního akčňáku The Last Dragon. A kdo ten film viděl, ten určitě ví, že tenkrát v něm měli zvýšenou teplotu všichni. Afroamerická verze Bruce Leeho totiž trénuje kung-fu a narazí na partičku superhrubých afromanů, které vede právě Šogun z Harlemu aka Sho'Nuff. V originále je to hrozně (ne)mocnej strejda, ale jak tak vidím obrázky z The Spirit, Jackson má potenciál trumfnout tuhle kultovní postavu. A až ho hlavní hrdina bude chtít ve finálním souboji ztrestat, začnou oba divně zářit. To abyste pochopili, že jsou vážně nejlepší. Původní film z roku 1985 je pekelným zážitkem v originále i dabingu, ale když nastavíte svůj guilty pleasure faktor na tu správnou hodnotu, prochechtáte se jím od začátku do konce.

Obávám se však, že podruhé do stejné řekny nevstoupíš, zvlášť když originál mysleli tvůrci smrtelně vážně. Nemám nic proti parodiím jako Undercover Brother (u nás jako Bratrstvo černé pracky), ale tohle vypadá na průšvih. Produkující člen zapřísáhlých kung-fu rapperů z Wu-Tang Clanu navíc potvrzuje, že nás nečeká nový úchop s nadsázkou, ale spíš bolestné kříšení old schoolu. Další hady už ne, Jacksone. Ať tě na tvý starý kolena nemusíme definitivně posílat do háje.

Proč milovat osmdesátky? Tohle už by vám dneska vážně neprošlo. Ani v kabaretu. 

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace