Konečně jsem to viděl! Opravdu něco neskutečného. Nenapadají mě žádná slova, která by tento film vystihla. Kamera, zvuk, hudba, atmosféra - není co dodat. Alexej Kravčenko byl famózní a obdivuju ho za to, že se z toho nezbláznil.
|
reagovat
|


ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu