Užíváním této stránky souhlasíte s
všeobecnými podmínkami
.
Tato stránka používá
cookies
.
rozumím
PŘIHLÁSIT
|
REGISTROVAT
AKTUALITY
RECENZE
TRAILERY
MULTIMEDIA
DVD/BD
O MOVIEZONE
AKTUALITY
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
RECENZE
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
TRAILERY
OLDIES
MULTIMEDIA
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
DVD/BD
BLU-RAY
NOVÁ DVD
O MOVIEZONE
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
OLDIES
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
BLU-RAY
NOVÁ DVD
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
Diskuze k článku
Velcí bratři: Trailer
příspěvky
1 - 1
Napsat
příspěvek
váš komentář
zrušit
zrušit
odeslat
(=LIFTY=)
18.08.2008 12:02:44
Herecká sestava je dobrá, ale film bude neco jak to co davali vcera od osmi vecer na nove.
102053
Herecká sestava je dobrá, ale film bude neco jak to co davali vcera od osmi vecer na nove.
0
0
reagovat
TOP Diskuze
41
Trója: V.I.M.
30
Peter Jackson se vrací k režii. Co natočí?
22
Casting na nového Bonda oficiálně započal
18
Planeta opic se vrátí, sequel ale nečekejte
12
Mortal Kombat II: Final Trailer
11
Wildwood: Teaser
13
Víkendový výplach #871 o Vetřelcích a Batmanovi
9
Billie Eilish – Hit Me Hard and Soft: The Tour: Recenze
9
Westworld dostane novou adaptaci
14
Vládci vesmíru: International Trailer
Komentáře
Víkendový výplach #872 o Mortal Kombat a Punisherovi
mimomisu
Opustit ten předchozí film by byla škoda
Hokum: Recenze
Polux
Co všechno lze dokázat se spisovatelem uvězněným v zapovězeném hotelovém pokoji, ve kterém straší (a možná taky ne a za všechno může
)? McCarthy (podobně jako před ním King) v dalším napůl folk a napůl psychologickém hororovém kousku dokazuje, že je toho poměrně dost
. Film s jeho předchozím počinem pojí spousta styčných bodů (komorní pojetí, minimum postav i lokací, originální narativ složený z neoriginálních žánrových prvků), ale na rozdíl od Oddity se mu tentokrát podařilo udržet vysoko nastolenou kvalitativní laťku až do úplného konce.
Tak jako posledně McCarthy spoléhá na osvědčené žánrové vzorce, aniž by si při tom musel vypomáhat berličkami v podobě krvavých/brutálních explicit a vydatného bodycountu. Namísto toho sází na nejednoznačné postavy (na první pohled nepříliš sympatická hlavní postava ), průběžně dávkované napětí a atmosféru, v rámci děje důmyslně rozmístěné (naštěstí nikoliv prvoplánové) lekačky a pár audiovizuálně stylových i nervy drásajících scén.
McCarthy v první půli za pomocí pozvolného tempa a nenápadných náznaků něčeho nadpřirozeného pečlivým způsobem buduje příjemné tajemno a nervózní atmosféru a současně si hraje s diváckými očekáváními stran dalšího vývoje děje skrze sympaticky nevyzpytatelnou příběhovou linku, která se obejde bez tuny ohraných klišé (významnou část stopáže není zřejmé, co si McCarthy vlastně pro diváky v rámci strašidelných hrátek v prokletém svatebním apartmánu připravil - paranormálního squattera nebo lidského padoucha, potažmo nějaký šokující plot twist?), aby následně ve druhé půli rozpoutal působivé hororové představení se slušnou porcí žánrových atrakcí, které dokážou publiku zvednout tepovku.
Na druhou stranu se McCarthy nevyhnul obvyklé bolístce všech podobných folklórních žánrovek a totiž ještě před skončením expozice , s jakožto katalyzátorem psychického rozpoložení hlavní postavy se nepracuje tak důkladně, jak by mohlo, stran intenzity mentálního i fyzického terorizování hlavní postavy šlo zajít ještě o kousek dál a nadějně rozehraný klimax je poněkud uspěchaný .
Víkendový výplach #872 o Mortal Kombat a Punisherovi
aik
Je na co navazovat a ta série je zkrátka super. Navíc ano, chtělo by to do té série zasadit i původní příběh s astronauty. Zmíňka o nich byla už v prvním díle tak by bylo fajn ten příbéh dotáhnout.
Víkendový výplach #872 o Mortal Kombat a Punisherovi
Kali
Už jsem se na pokračování těšil. Restart mi nedává moc smysl.
Víkendový výplach #872 o Mortal Kombat a Punisherovi
Papricek
Pokračování nebo další stand-alone film. Klidně ať zremakujou první film s Hestonem a zasadí do toho universa. Restart je blbost.
Casting na nového Bonda oficiálně započal
Memphis
Nedávno proběhly webem drby, že Callum Turner běhá po Londýně a všem přátelům říká, že to má v kapse. Aby mu nezbyly oči pro pláč.
Můj favorit to sice není, ale byl by lepší volba než Elordi, IMHO.
Ze spekulací kolem Elordiho mám pocit, že studio chce využít jeho momentální popularity (i když osobně moc nevím, odkud se bere). Oscarová nominace jeho šancím určitě významně pomohla. Plus spolupráce se Chanelem... Ale nevím, nevím, jestli zrovna on je materiál na víc filmů.
Mimochodem, není nějakým pravidlem, že by špion neměl být moc vysoký, aby byl nenápadný? To mi u Elordiho s jeho 1,96 cm přijde jako největší překážka.
Každopádně věřím Denisovi, že vybere dobře.
P. S. Vzdejte toho Cavilla. Už je to únavné. Not gonna happen. To spíš dojde na pokračování The Man from U.N.C.L.E.
P. P. S. Bohužel jsme si ty nejlepší volby nechali zestárnout, no. Viz Hunnam nebo Jamie Bell.
Casting na nového Bonda oficiálně započal
Free_Soul
Vůbec, stačilo by malinko šáhnout do scénáře. Bond už je na odpočinku, ale... Znáš to. Tak holt vstane a naposled velkolepě zakydlí... aha, to by už asi nemělo pokračování. Tak nic, sorry.
Casting na nového Bonda oficiálně započal
do_Od
Vtipný je, že u Bonda je můj seznam herců, který nechci aby to dostali, už výrazně delší, než ten herců, kterým fandím. A teda Jacob Elordi je jedním z těch na špici prvního seznamu. Spolu s Aaronem Taylorem-Johnsonem.
Snad se jednou dočkáme nějaké one-off bondovky s Elbou jako stárnoucím 007.
AKTUALITY
Novinky
Témata
Na obzoru
RECENZE
Aktuální recenze
Kinovýhled
VIM
TRAILERY
Trailery
Oldies
DVD/BD
Blu-ray
Nová DVD
O MOVIEZONE
Tiráž
FAQ
Statistiky
Kontakt
Všeobecné podmínky
Nastavení souhlasu
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.
Kontakty:
Technická podpora
|
Redakce
Registrace
Přezdívka
E-mail
Přečetl jsem si
všeobecné podmínky
a souhlasím.
Registrovat se
Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
Zapomenuté heslo
E-mail
Zaslat instrukce emailem
Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomenuté heslo
Přihlásit se
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:
Přihlásit se
cont
Registrace
Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Vytvářet filmové blogy
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se